Kasa Topluyom Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
22 Tem 2008
72
0
Asus M4A87TD/USB3 /DDR3 2000MHz S+GL+RAID+16X 938p
HI-LEVEL 2 GB 1333 MHz DDR3 RAM (Soğutuculu)
LG LG-GH22NS40/50 22X Sata Dvd-Rw Siyah
AMD Athlon II X4 640 (3.0GHz) 2MB (AM3 938Pin)
Seagate 500 GB 7200 RPM 16MB SATA2 / 418AS
Bross 3016DS 230W ATX Kasa Siyah

Arkadaşlar bu kasayı toplamayı düşünüyorum yorumlarınızı alabilirmiyim Acil ????:(:(:(:(:(

homespun

Uzman üye
15 Şub 2011
1,366
0
Adanaspor
İşlemcide geri kalma oyun oynuyorsan İ7 işlemci seç ekran kartını yazmamışsın
bence en az 1 Gb 256 Bit Gddr5 bir ekran kartı al bayağı rahat edersin.
parada bulabilirsen ram'i 4 lük almaya çalış fazla fark yok zaten arada :D
bakma sana bu kadar anlatıom benim pc 1 gb ram 1 gb ekran kartı

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Bende amd taraftarı değilim ama madem alacan bu saatten sonra X6'dan aşağısına para verme ....
Ram'de Gskill ve Corsair Markalardan başkasına bakma bir de onun CL diye Ram'in gecikme süresi diye bilinen bir kavram vardır,onun da en düşüğünü seçmekte fayda vardır; örn CL7 ...
Harddiskini zaten hiç beğenmedim,anakartın deli,sen kalkmış sata 2 hd.alıyorsun ,büyük ihtimal o anakart sata 3 destekliyordur,sata 3 marka olarak western digital 64 mb cache'li bir disk almanda çok büyük fayda var ...

Son olarak da psu hiç ileriye dönük değil,sakın o psuyu alma en az 700 watt +80 sertifikalı thermaltake marka kaliteli bir psu alırsan uzun yıllar hiç başın ağrımayacaktır ...

Evet ayrıca Ram'de 4 ten aşağısına bakma ...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.