Kasabın Pisikolojik Ölümü

30 Ocak 2012
134
0
Arkadaşlar ben bunu bir yerde okumuştum şimdi size anlatmak istiyorum;
Bir akşam kasabın teki dükkanı kapatıp çıkmadan önce etleri kasaplardaki (büyük soğuk odaları bilirsiniz buzdolabı gibi :S) bozulmaması için o soğuk odaya ***ürüyormuş daha sonra içeride kilitli kalmış burada soğuktan öleceğim diye düşünmüş durmuş sonra sabah dükkanın kapısı açık olduğu için gelen müşteriler kasabı bulamayınca polise haber vermişler daha sonra kasabı o soğuk odadan çıkarmışlar fakat kasap donarak ölmüş...
İşin ilginç tarafı ise o odada hiç bir klima vb odayı soğuk yapabilecek hiç bir alet o sırada açık değilmiş fakat kasap pisikolijmen öleceğim donarak öleceğim diye düşünerek donmuş ve ölmüş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.