Kaspersky 2010/PURE Karalisteye Son (CRACK) + Resimli Anlatım + Keyler

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
Arkadaşlar merhaba şimdi sizllere kaspersky keylerinin nasıl karalisteye düşmeden
kullanılacagını ve güncelleme yapsak bile bozulmadan kalacagını anlatacagım ayrıca keyler
benden sizlere hediye
("kaspersky internet security 2010 - kaspersky pure" programlarında sorunsuz çalışmıştır
bizzat kendim denedim kaspersky antivirüs 2010 sürümünde çalışıp çalışmadığını bilmiyorum,
denemedim ama büyük bir ihtimalle çalışır diye düşünüyorum)

önce linkten programı indirelim

tevsiye edilen link: http://depo.mynet.com/dosya/80848/KasperskyAntiBlackList
alternatif1 : https://tik.lat/CAYEm
alternatif2 : https://tik.lat/xdiPB
alternatif3 : https://tik.lat/8tPBn

(arkadaşlar antivirüs uyarı verebilir bu nedenle antivirüsü kapatıp öyle indirin
fakat içinde kesinlikle virüs ,trojen yoktur size %100 garanti veriyorum.eger
yalan söylüyorsam admin beni banlasın.)

İŞTE KASPERSKY LİSANSLI KANITI:

kisk.png

------------------------------------------------------------
RESİMLİ ANLATIM:
------------------------------------------------------------
1.önce kaspersky ı açın

77334180.png

2.yukarıdaki gibi ayarlara girin

61334043.png

2.yukarıdaki gibi ayarlar bölümünden "kendini korumayı etkinleştir" seçeneğini iptal
edin ve tamam a basın
66265213.png

3.yukarıdaki gibi kasperskydan çıkış yapalım

50129090.png

4.yukarıda ki gibi kascrackv1.exe programını çalıştırıyoruz

87774632.png

5.yukarıdaki gibi açılan setup programından "annehmen" tuşuna basıyoruz

15746020.png

6.yukarıdaki gibi "durchsuchen" tuşuna basıyoruz

93105692.png

7.yukarıdaki gibi "klasöre gözat" ekranından Program Files > Kaspersky Lab > Kaspersky İnternet Security 2010
klasörünü bulup seçiyoruz "tamam" a basıyoruz son olarak "installieren" tuşuna basıyoruz

28095415.png

8.yukarıdaki gibi "alle" tuşuna basıyoruz ve kurulumu bitiriyoruz

-----------------------------------------------------------------
DEVAM...

BAŞTA SİZLERE KASPERSKY, IN CRACK PROGRAMINI VİRÜS OLARAK ALGILADIĞINI SÖYLEMİŞTİM
ŞİMDİ CRACK YAPTIK AMA KASPERSKY IN CRACK "DLL" LERİNİ SİLİP CRACK I BOZMASINI
İZTEMEYİZ BU NEDENLE AŞAGIDAKİLERİ YAPACAGIZ SONRADA SİZE VERDİĞİM KEYLERİ KULLAN
MAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ

------------------------------------------------------------------

1.KASPERSKY I AÇIN

2.AYARLARA GİRİN

3.SOL MENÜDEN "Tehtidler ve istisnalar"a tıklayın

4.SAĞ TARAFTAN "İstisnalar" BAŞLIĞI ALTINDA "Ayarlar"A TIKLAYIN

5.KARŞINIZA GELEN EKRANDA "Ekle"YE TIKLAYIN, "bir öğe seçiniz..."E TIKLAYIN
Karşınıza gelen ekrandan "Gözat" A TIKLAYIN
"Program Files > Kaspersky Lab > Kaspersky İnternet Security 2010"
KLASÖRÜNÜ SEÇİN VE "TAMAM"A TIKLAYIN YİNE "TAMAM"A TIKLAYIN VE YİNE "TAMAM" A TIKLAYIN

6.YİNE SAĞ TARAFTAN "İstisnalar" BAŞLIĞI ALTINDA "Ayarlar"A TIKLAYIN

7.KARŞINIZA GELEN EKRANDA "Ekle"YE TIKLAYIN, "bir öğe seçiniz..."E TIKLAYIN
Karşınıza gelen ekrandan "Gözat" A TIKLAYIN
"Program Files > Kaspersky Lab > Kaspersky İnternet Security 2010 > clldr.dll"
ÖGESİNİ SEÇİN VE "TAMAM"A TIKLAYIN YİNE "TAMAM"A TIKLAYIN VE YİNE "TAMAM" A TIKLAYIN
YİNE "TAMAM"A TIKLAYIN VE KASPERSKY AYARINI UYGULAMIŞ OLUN

--------------------------------------------------------------------
DEVAM...

ŞİMDİ GELELİM KEYLERİ YÜKLEYİP KEYLER BİTENE KADAR SORUNSUZ KULLANMAYA

--------------------------------------------------------------------

NOT:KEYLER İNDİRDİĞİNİZ ARŞİV İÇERİSİNDE "Keyler" KLASÖRÜ İÇERİSİNDEDİR

1.İNTERNET BAĞLANTINIZI KESİN (MODEMİ KAPATIN VEYA AĞ BAĞLANTILARINDAN BAĞLANTINIZI KESİN)

2.KASPERSKY I AÇIN

3.SOL ALT KÖŞEDEN "Lisans:" YAZISINA TIKLAYIN

4.KARŞINIZA GELEN EKRANDAN "Yeni bir lisans ile etkinleştir" E TIKLAYIN

4."Ticari sürümü etkinleştir" İ SEÇİN VE "İleri" TUŞUNA BASIN

5.KARŞINIZA BİR HATA MESAJI GELİRSE "TAMAM" A BASIN

6.SAĞ ALTTAN "Gözat" A TIKLAYIN

7.SİZE VERDİĞİM KEYLER İÇİNDEN UYGUN BİRİNİ SEÇİN "İLERİ" YE TIKLAYIN

~~SON~~

ARKADAŞLAR HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN ARTIK LİSANS BİTENE KADAR (650 GÜN) KARALİSTE SORUNU
OLMADAN KASPERSKY LİSANS LI KULLANABİLİRSİNİZ

<<<|>>>||||() Bir TeŞeKKüRü EsiRgeMeYiN ()||||<<<|>>>

Son düzenleme:

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
ve arkadaşlar bu yöntemle sadecebenim verdiğim keyler değil tüm keyler karalisteye girmiyor benim verdiğim key bitse bile siz internetten istediğiniz keyi indirir yüklersiniz karaliste derdinizde olmaz

tolgatoto

Katılımcı Üye
26 Tem 2009
1,000
0
GamersFirst
kardeşim çok saol karpersky internet security 2010 üstünde denedim çalıştı güncellemeyide gayet iyi yapıyor hiç bi problem yok saol

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
cvpssss

kardeş 2011 de de oluyo ama biraz sorun çıkabiliyo sen en iyisi 2010 kur zaten fazla fark yok aralarında :drunk

mimar2125

Yeni üye
5 Eki 2007
10
0
kardeşim Ellerin dert görmesin kaspersky internet security 2010 da yaptım çalışıyor canavar gibi eyvallah dostum

FIRTINAA1

Üye
27 Mar 2008
241
0
-
beyler işe yarıyor mu acaba dll nin içerisinde alt program olmasın ben süpelendim walla ?
işe yarıyorsa çoook teşekkürr

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
Kardeşim Ben Denedim ; Kendi Açılan Arşiv Yükleme Yaparken Hata Veriyor Bi Yardım Et

ayrıca Benim kinin Ayarlarında Kendini Koruma Yok
hata vermesinin sebebi antivirüsün olabilir kapatıp denersen olacaktır
olmadı
kendi açılan arşive sağ tıkla klasöre cıkarta bas sonra içindeki clldr.dll yikopyala kaspersky ın kurulu oldugu klasöre yapıştır sonra anlatımdaki geri kalan işlemleri tamamla bu sefer olur
ayrıca kendini koruma olayı için;
eğer kaspersky 2010 sa eminsen kesinlikle vardır resimdeki fotolardan bulabilirsin

arkadaşlar deneyipde yapanlar bi teşekkürü esirgemesin .. Lütfen ..

Son düzenleme:

_dArk_

Yeni üye
9 Ağu 2010
20
0
ya benim bilgisayarda bir ay önce 600 küsür gün gösteriyordu ama şimdi kara liste olarak gösteriyor ve tekrar key yüklenmiyor ne yapmam lazım?

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
ya benim bilgisayarda bir ay önce 600 küsür gün gösteriyordu ama şimdi kara liste olarak gösteriyor ve tekrar key yüklenmiyor ne yapmam lazım?
kardeşim ben yaklaşık 7-8 ay oldu bu yöntemle yaptım ama şimdiye dek hiçö karalisteye girmedi millet çatır çatır yapmış yorumlardan anlasılıyo zaten resimli daha yapcam bişe yok bide antiyi kapatıp dene(zaten yapılması gereken bu da belki unutmuşsundur) yazıyı iyice incele yaparsın

by_dedektif

Yeni üye
29 Eki 2008
15
0
tamamen işe yarıyor kardeşim şimdi güncelleme yapıyorum %51 de şimdiye çoktan karalisteye alırdı keyimi ama daha almadı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.