kaspersky internet security 2013 + türkçe+%100 geçerli key aranıyor !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan1864

Üye
12 Eyl 2012
67
0
mersin,içel
S.a arkadaşlar ben bir araştırma yaptım antivirüs programlarının en iyisini ve en çok tavsiye edilenini aradım ve meb sitesinde kaspersky öneriliyordu.Bundan dolayı meb e güvendiğim için ayrıca birçok yerde tavsiye ediliyor.Şimdi siz kasıyor diyor olabilirsiniz ancak o kasan sürümleri 2009-2010 yani eski sürümleriydi.Birde meb de şundan bahsediliyordu:Bizler türkler genelde anti-virüs programlarının lisansını almak yerine daha kolaya kaçıp (key,crack,serial v.b ) anti-virüs programlarının korsanlarını kullanmayı tercih ediyoruz. Tamam bunu bende yapıyorum :D ama şunu öğrendim meb ' den.Biz sahte lisans dosyasını bulup etkinleştirdiğimizi sanıp virüs programlarını kullanıyoruz.Tamam 360 gün fln yazıo yanı ama o sunucuya bağlanıp ordan güncelleme yapılırken sunucu zaten doğal olarak yazılımında değişiklikler olduğunu farkediyormuş ve bundan dolayı bizim korunuyor sandığımız bilgisayarımız tam anlamıyla korunmuyormuş.nedeni bende bilmiyorum meb i aktardım size aynen böyle ama bizim başka çaremiz yok 35 lira v.b para vermek gücümüze gidiyor :D . aa pardon ben konuya daldım bu arada başlıktada yazdığım gibi lütfen biri kaspersky internet security 2013 türkçe sürümlü ve çalışır key bulabilen olursa benimle lütfen paylaşsın. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.yardım etmeye çalışacak olanlarada çok teşekkür ediyorum. :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.