Kaspersky pure etkinleştiremiyorum devre dışı kaldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
Kaspersky pure etkinleştiremiyorum niye mi diye sorarsanız kaspersky internet security 2010 deneme sürümünü kurdum deneme amaçlı adı üstünde kisi kaldırdığımda pure devre dışı kaldı geri nasıl aktif ederim?Benim pc'de yüklü pure birde 1 kullanıcı için yani kaldırıp yeniden kurmayı düşündüm fakat cd üstündeki lisans tek seferlik o lisansı girdikten sonra veriyor asıl lisansı sizce ne yapmalıyım lütfen format at yeniden kur yazmayın...

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
arkdaşım programı kaldırmayı deneyiniz kayıt defterine girip program ile bulunan tüm kayıt verilerini silip tekrar yükleyiniz ayni lisans kodunu giriniz. Bide böyle deneyiniz. bn anti vürüs programını 1 yıldır böyle kulanıyorum ayda bir bu şekil yapıp ful olarak kulanıyorum. Anti vürüsüm Kspersky bnmde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.