Kavgada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masumkullanici

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
366
0
Arkadaslar ilginc bir konu aciyorum sanirim :) aslinda hepinizin daha önce düsündügü ve büyük ihtimalle yasamis oldugu bir durum olsa gerek :)

Yumruk yumruga yapilan bir kavgada karsinizdakinin önce neresine, nasil ve neden vurursunuz? :))

Hadi kung-fu, funkucular...görim sizi :)) Cekirgelerim benimmm... ayyyttt... oossss :))

:yaho1:diablo

M'aSaL

Katılımcı Üye
29 Eyl 2010
902
0
Konya
.d.d.d Hacım Napacan Sen Bunları Yaw Ama ÖqRenmek istiyosan En Etkili Yer Bence Karın Trafı Yada Böbrekler .d.d Bi Vurdunmı Karnı AqRır Denemedim Ama Öyle Düşünüyorum .d

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
Böyle konumu olur be açtın maden bi iki bişi yazayım
İlgi çekmek istiyosan karşındakının kaşına bikere vurdunmu kaşı hemen patlar.
Karşıdakını etkısız hale getirmek istiyorsan 5kg bir kuvvet ile dizine tekme atarsan adamın ayagı kırılır.
kalbinin soluna dogru vurursan adamın nefesi kesilir bi süre.

Temel eyitim bilgileri bunlar Güvenlik kursu veren yerlere gidirsen aynısını sana söyliyecektir
Konu kilit

Son düzenleme:

Cahil24

Yeni üye
29 Kas 2011
15
0
Benle kimse kavga edemez cünkü daha elini kaldirmadan kirarim sen eger tek hamlede indirmek istersen elini bük he yapamadin gögüsle karin arasinda bir bosluk var orya vurunca nefesiz kalir yada enseye damara vur ama kötü etki yapar

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in
Konunun kilitlenmesine gerek yok.
Bence gözünün altına , burnuna , veya hafif kulağa doğru vurmalısın.
Ama acıma tam oturt yumruğu ıskalarsan yerin dibine sokmasın eleman seni.

masumkullanici

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
366
0
hani bu konuya nerden geldik diye sorarsaniz. arkadaslar hepimiz sanal alemdeyiz. sokaktan cok bilgisayar basinda zaman gecirip iyice püsküüüt cocuguna dönüsmeye baslayan arkadaslarimiz var. :)
Azcik da sanal alemden sokagin kurallarini hatirlayip bir nostalji yapalim dimi ama. buarada yorumlar süper. Ellerinize ve gönüllerinize saglik vallaha :)
Tabiki ne diyoruz... pissss pardon öyle yazilmiyordu, peaceeeee :)))
Herkese selamlar ve baris dolu bir gün dilerim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.