Kedi Aşağı mı İniyor? Yukarı mı Çıkıyor?

Kedi Aşağı mı İniyor? Yukarı mı Çıkıyor?

• Kullanılan toplam oy
    20

TCmcht

Katılımcı Üye
14 Tem 2014
740
0
İstanbul
Mavi - Siyah elbiseden sonra şimdi de bu kedi :)
Kedi Aşağı mı iniyor, yukarı mı çıkıyor?

kedi.jpg

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Yukarı çıkıyor bence çünkü kafası bize dönük yani geri ger mi aşağı inecek hayvan :)

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,171
3
Aşşağı iniyor merdiven çıkıntılarından belli yukarı çıksak takılıp düşerdik :D

Son düzenleme:

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Aşağı iniyor. Oylamada yukarı dedim ama merdiven çıkıntıları aşağıyı gösteriyor. Aslında, resimde merdivenin sonlandığı yer zeminse yukarı çıkıyor da olabilir. Merdiven yanlış yapılmış da olabilir. Aslında o kedi de olmayabilir. Neyse ki hava güneşli :D

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
Yukari cikiyor isaretledim ancak resime bakinca asagi indigini anladim merduvenin koselerine bakarsanizanlarsiniz.

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
kedi yukari cikiyor..nedeni: 1 kedi merdivenlerde anarya geri geri gidemez tepe takla ucar.2 merdivene asagidan bakildiginda merdiven basamaklarinin karsiligi gorunur..fotografta merdiven yanaklari gorunmedigine gore; fotografi ceken kisi merdivenin yukarisindan cekmis fotografi ve kedi fotografciya dogru gidiyor..yani kedi yukari cikiyor:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.