kendi instagram panelimi nasıl kurabilirim ?

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Sizden sadece istegim azıcık kontrol edin direk konuyu açman ne kadar degişik üst üste günde bu sorular 30 40 tane oluyor bulmakmı istiyorsun bütün konuları ara bul kendin seç

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
tamamda bende bilenler için yazdım zaten bilin kişiyi nerden bulacam bilen kişi yardım etsin diye bilmeyenlerin bana akıl vermesi için yazmadım bir konu açınca bi küfretmediğiniz kalıyor yardım için açtık bu konuyu

Eğer araştırıp ugraşırsanız bu konuyu neden açtıgınız diye kendinize sorarsınız burada bilgi vermek ve dinlemek anlatmaktır herşeyi bulabilirsin yok diye birşey yok ha bu arada küfür diye birşey yok sadece söyliyorum karar senin

ByBitter

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
537
1
Mezarlık
En başta hatasız bir tane script bulman lazım ondan sonra hosting ve domain (ücretli veya ücretsiz sana kalmış) hostinge bulduğun scripti yükle ayarlarını yap daha sonra user bulman lazım onuda halledince sıkıntısız şekilde başkalarına takipçi yollayabilirsin.Bu dediklerimi tek tek araştır En kısa ve sade şekilde ozettir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.