Kenya nairobi resmı sıtesı hacked

ceLLatreis

Katılımcı Üye
4 Mar 2012
997
0
Kardeşim tebrikler ben biliyordum arkasının kesilmeyeceğini bir önceki defacenden special deface yetkililer konuyu sabite alırlar sanırım başarılarının devamını diliyorum

PhaoN

Üye
27 Eyl 2011
53
0
ğardaş ya zone-h'de .gov, .gob, .go (ve bir kaç tanesi daha) bunlar otomatik special'e alınıyor, bi kenya nayrubi basıldı diye sabite mi alacağnız? :(
Tebrikler

ceLLatreis

Katılımcı Üye
4 Mar 2012
997
0
ğardaş ya zone-h'de .gov, .gob, .go (ve bir kaç tanesi daha) bunlar otomatik special'e alınıyor, bi kenya nayrubi basıldı diye sabite mi alacağnız? :(
Tebrikler

Burda bunlara sen mi karar verir oldun artık bildiğinle yaşa karışma üdy nin işine sonuçta special defaceler arasına alınmıs sabit tekı konulara bir bak istersen bilmiyorsan susta demişler...

PhaoN

Üye
27 Eyl 2011
53
0
senden çok biliyorum emin ol, bir speciali bu kadar övdüğüne göre çok iyi bir heçkırsın.

ceLLatreis

Katılımcı Üye
4 Mar 2012
997
0
ceLLatreis üstat sen bu sitede destek olanlardan birsin benim gözümde son günlerde sana olaan sevgim artıtı paylaşdıkların ve insanların sana olan sevgisini gördükce bide ellerine saglık david becker üstat

Teşekkürler elimden geldiği kadar bilgimin yettiği kadar herkese yardımcı olmaya çalışıyorum ama arada parazit yapanlar çekemeyenler çıkmıyor değil başkasının başarısını hazmedemeyenler çok bu eskiden de olmuştur bundan sonra da olacaktır ama bunlar bızleri daha çok hırslandırmaktadır bunun farkında değiller

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.