Kesin bilirsiniz ! Ama ben bilmiyorum =(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aca05700

Üye
17 Eki 2009
62
0
Cehennemin DİBİ'nden
arkadaşlar sitemizde bi ara " bilgisayarda girilen tüm şifreleri hatırlayan bi program " görmüştüm.. Bugün bugündür arıyorummm... Tarıyorum... Ama bulamıyorum....

Lütfen bana programın konu linkini verir misiniz? Tabiki siz biliyorsanız !

(((( şifremi unuttum onun için istiyorum...daha yeni değiştirdim )))

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
cookie leri sildiysen tarayıcı şifrelerini unut ;) şifremi unuttumu seç mail adresine gönderttir ;) .ama ilk baş msn şifreni hatırlamak için gizli sorudan veya varsa alternatif e posta adresinden msn adresini çözmen lazım.sonra faceni ;) .

kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.