keylogerı, pycharmı kullanarak windows kayıt defeterine nasıl ekleyebilirim

frankurt

Yeni üye
27 Mar 2022
34
14
sorumla ilgilendiğin için tesekürler, ben pycharm da keyloger yazıyorum bunda bi sorun yok,sadece ben bu keyloger ı hedef kurbana attığımda bunun registry,kayıt defterinde olmasını sağlayacağım kodu pycahrmda yazmak istiyorum, bunun benzerini trojan yazarak yaptım ama sublime text yoluylaydı, bunun karşılığı olan kodu pycharmda nası yazabilirim

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,758
2,610
Liman
sorumla ilgilendiğin için tesekürler, ben pycharm da keyloger yazıyorum bunda bi sorun yok,sadece ben bu keyloger ı hedef kurbana attığımda bunun registry,kayıt defterinde olmasını sağlayacağım kodu pycahrmda yazmak istiyorum, bunun benzerini trojan yazarak yaptım ama sublime text yoluylaydı, bunun karşılığı olan kodu pycharmda nası yazabilirim
sublime text'de hangi dili kullandığınızı belirtirseniz daha efektif bir biçimde yardımcı olabiliriz.

genel bir yardım için;
A Windows Keylogger
bu adresten destek alabilirsiniz.

frankurt

Yeni üye
27 Mar 2022
34
14
Çözüm olarak isaretlerseniz sevinirim diğer arkadaşların dikkati dağılmasın. :)
çözüm olarak isaretledim son olarak,keyloger da benim bi koşul koymam gerekiyo çünkü türkçe karakteri desteklemiyo bi koşull örneğin i yi buyuk I yap diye bi kosul olsun bunu nasıl yapabilirim, bunu pycharmda yazıyorum ve python dilinde, bu konuda fikrin varmı

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,758
2,610
Liman
çözüm olarak isaretledim son olarak,keyloger da benim bi koşul koymam gerekiyo çünkü türkçe karakteri desteklemiyo bi koşull örneğin i yi buyuk I yap diye bi kosul olsun bunu nasıl yapabilirim, bunu pycharmda yazıyorum ve python dilinde, bu konuda fikrin varmı
Kodunuzu görmediğim için net bir yargı koyamam fakat
Keyloggerin hook işlemi sırasında Türkçe karakter çevirme yapmak yerine log kayıtlarında otomatik bir değiştirme kısmı yazabilirsiniz

Hook işlemi sırasında çevirme yapmak için Türkçe karakterlerin keycode larini kullanabilirsiniz

Örnek keycode alma sitesi için

Aslında bir ara elimde pynput ile yazılmış ufak bir keylogger vardı çöplükten çıkarırsam atarım buraya da umarım faydası olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.