keylogger hakkında

kemal34

Üye
13 Haz 2009
213
0
Abiler burdaki sunulan keylogger 7 yi indirdim ayarladim(Facebook Passwort icin) ama karsi tarafa nasil gönderecegim.. Lütfen bir yardimci olun...

Simdikten tessekürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
28 Şub 2013
193
0
Yedire bilmen için öncelikle antilerden geçirmen lazım bunun için fud yapman gerek fudladıktan sonra binder yani resim müzik video vb. gibi dosyalarla birleştirmen lazım.Biraz da senin hayal gücüne ve ikna yeteneğine kalmış bir şey. :)

kemal34

Üye
13 Haz 2009
213
0
Karsi taraf pek biligile degil bu konuda yani normal msn ile gönderebilirim kabul eder.

Fud nedemek??nasil olcak bu is bir aciklamasini yapsaniz lütfen bu sayfada sunulan keylogger 7 yi indirdim ondan sonraki asamalar neler detayli anlatsaniz

28 Şub 2013
193
0
Karsi taraf pek biligile degil bu konuda yani normal msn ile gönderebilirim kabul eder.

Fud nedemek??nasil olcak bu is bir aciklamasini yapsaniz lütfen bu sayfada sunulan keylogger 7 yi indirdim ondan sonraki asamalar neler detayli anlatsaniz
Dostum Fud'demek yaptığın keylogger'daki server'ı antilerden kaçırma demek bunu yapman için elinde crypter olması lazım bunu'da forum'daki undetected bölümünden temin ede bilirsin.Fud'ladıktan sonra artık msn'den mi yoluyorsun nerden yoluyorsan ordan yolla ama ben sana bi taktik vereyim madem karşındaki anlamıyor saf deki antiyi kapat verdiğim programı aç de açtıktan sonra msn'e kızların msn'leri eklenmeye başlıyor'de hayal gücünü kullan :) yardımcı olduysam teşekkür butonunu kullana bilirsin :)

kemal34

Üye
13 Haz 2009
213
0
Biraz olsun anladigim heralde Bir video ile aciklama yapamazmsiin ilk defa yapacagimda ???Gercekten lasim olmasa ugrasmam hic. ama cok önemli bir mesele icin lasim.

kemal34

Üye
13 Haz 2009
213
0
Acelesi yok abi yarin yardimci olabilirsen cok sevinirim :D

Söyle detaili bir sekilde Keyloggeryi kurduktan sonra neler yapmam gerektigini karsi tarafa yollama asamasina kadar annatsan cok sevirim büyük iylik yapmis olursun.

Hakops logger 8 indirim bu siteden güzel biseye benziyor anlatimi onunla yaparsan süper olur.

Ilk defa yaptigim icin video ile daha bir kolay olur benim icin, sanda zahmet oluyor tekrardan tesekür ederim özelden mesay atarsin yarin bekliyorum...

Saygilar

Son düzenleme:

ymz75

Katılımcı Üye
21 Eki 2012
685
0
48
Catia La Mar
Normal msnyle yedirebiliyorsan hiç sorun kalmaz ne uğraşıyorsun.
yada ekli bir mesaj yolla acsın okusun mesaj başlığınada onun ilgisini çekecek bişeyler yaz ilgi alanı neyse artık

28 Şub 2013
193
0
Acelesi yok abi yarin yardimci olabilirsen cok sevinirim :D

Söyle detaili bir sekilde Keyloggeryi kurduktan sonra neler yapmam gerektigini karsi tarafa yollama asamasina kadar annatsan cok sevirim büyük iylik yapmis olursun.
Ilk defa yaptigim icin video ile daha bir kolay olur benim icin, sanda zahmet oluyor tekrardan tesekür ederim özelden mesay atarsin yarin bekliyorum...

Saygilar
Bilirim ilk acemilikleri kendimde pek iyi sayılmam ama sana yardımcı ola bilirim youtube yükler özelden linkini veririm hayırlı geceler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.