Keylogger Lazım Acil

piedra01

Katılımcı Üye
22 Haz 2013
482
0
Mars
Arkadaşlar bana güzel bir keylogger lazım logları türkçe destekli olan boş log atmayan

*Hakops logger ; Xp sorunu var çalışmıyor
*Ardamax ; Anlamıyorum Ondan

Bunlardan başka Logger lazım sağlam olursa sevinirim :)

11 Tem 2013
59
0
İstanbul
Arkadaşım XP'lerde Yokmuş Babamın PCSindeyim

Ama Ginede Anlatayım :
1.İlk Olarak Uygulamanın Üzerine Sağ Tıkla
2.Uyumluluk Giderme Sistemi'diye Bişey Yazar
3.Sonra İleri Felan Filan Eskiden XP Kullanıyodum Felan Yazar Onu Seç Windows 8 İse 7 yi seç yane her zamanbi altını Seçiçeksin
4.uygulamayı dene diçek açılırsa açılır açılmassa sana verdiğim linkten indirirsin
5.Sonrada Kaydet Felan Cıkar Krdsm.

Bu Kadar Teşşekür Etmeyi Unutma
Benim İçin Zevkti ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.