keylogger serverini nod 32 den kaçırma(BURADA)

TCByİnTiK@m33

Uzman üye
17 Haz 2010
1,495
0
mersin
selam arkadaşlar size keylogger serverini nasıl nod32 den kaçırıldığını göstericem...!

önce serverimizi hexworkshop ile açalım içinde MSVBVM60.DLL << ctrl F yapıp buluyoruz...
ve onu silip yerine 11122345.dll << yazıyoruz...

bende 2 tane çıktı sizde kaç tane çıkarsa artık
örnek resim 1 =
f46w6.jpg

bunu yaptıkdan sonra serverimizi kayıt ediyoruz...! bu kadar kolay aslında :D

sırada server tarama sonuçları var server MSVBVM60.DLL DEĞİŞMEDEN ÖNCEKİ HALİ..
LİNK+RESİM

TARAMA LİNKİ= chk4me.com - AV-Check Service

RESİM=1
f47mf.jpg

BUDA SERVERİ HEX DEN ÇIKARDIKDAN SONRAKİ HALİ

TARAMA LİNKİ =
chk4me.com - AV-Check Service

RESİM = 2
f47rm.jpg

DİĞER ANTİLERİN GEÇİLMESİ Bİ KAÇ YERLERİ OYNADIM
ANLATIM TAMAMEN BANA AİTTİR ALINTI DEĞİLDİR
FAYDAM OLDUYSA SORUN YOK
TEŞEKKÜRLER HERKESE ŞİMDİDEN

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
111222345 yapmana gerek yok hepsını sıfırda yapsan reserverde etsın o dll de gene kaçar zaten:D

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Aynı zamanda ******** and settıng olan yerler var oralarıda reserve edersen daha cok antıden kacırmıs olabılırsın deneme yanılma yontemıdır fudlama

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.