Keylogger ve Gmail'den Anlayan Arkadaşlar Yardım.

apix

Üye
14 Kas 2009
179
0
Arkadaşlar yurtdışındaki uzaktaki bir bilgisayara keylogger kurdum log ların gmail adresime gelmesi için gmail adresimi girdim bilgilere fakat gmail hesabıma girdiğimde Şüpheli oturum açma girişimi önlendi uyarısını görüyorum, detayındada hangi ip den ülkeden giriş yapılmaya çalışıldığını gösteriyor bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.Okuyup zaman ayırdığınız için ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim.

apix

Üye
14 Kas 2009
179
0
Kardeşim yaptım yine, fakat ip adresi yurtdışı olduğu için aynı durumu gösteriyor neyse teşekkürler ilginiz için aslında bu gibi konuda sorun yaşayanlara ben bir çözüm buldum ilk gmailim geldi, gmail hesabınızda ayarlara giriyorsunuz güvenlik bölümüne giriyorsunuz önce iki adımlı doğrulama devre dışı diyorsunuz, Daha az güvenli uygulamalar için erişim etkin olacak bu kadar arkadaşlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.