Keylogger yaymak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Nasılmı yayıcaksın? virüsleri görüyosun solucanları var böcekleri var :D solucan virüsü yap keyloggerle birleştir solucan virüsün kendini sağa sola usb filan içindeki dosyalara kopyalasın yani birleştirsin sonra hemen açar kurbanlar ve içindeki keyloggerle birlikte bulaşır ve usbden verdiği kişiyede bulaşır

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
iyi saglam bir crypterle fudlayacaksin birlestireceksin bir dosyayla (mesela mp3 resim vs) upload yapacaksin bir siteye bekleyeceksin canim kardesim

28 Haz 2013
208
0
Soluncalarla daha birleştiremiyom :D ama iyi fikir acemeyim şimdilik :D

Sağlam crypter bulamadım daha Theos'un yaptıklarıyla fudladım ama oda gizleyemedi :/ 2538 kişiye indirttim keylogger serverimi ama 1 kişiden geliyor,serveri fudlamama rağmen antilere yakalandı :D

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Kardes vb.net bilgin varsa crypteri kendin yaz bazı kullanicilar bilmiyor virus totale yaratiyo sonra crypter oldugunu virus total gibi siteler anlayip antiviruslere rapor yolluyor sonra antiler onu crypter diye taniyincada kullandigin crypter patliyo antiler yakaliyo
Kendi crypterini yaparsan kimseyle paylasmassan ve yaptigin virusu virustotal gibi rapor yollayan degilde yollamayanlara taratirsan saglikli olur crypterin

darktimer

Katılımcı Üye
22 Nis 2014
706
0
darkforce
solucanfikrini yap not ped den bile yazarsın sorun deılbenım asıl dcem sey logger yerıne bot net veya rat kullanırsan senın ıcın daha yararlı olur bide mailin span falan olmamasına dıkkat et

kayadipli

Üye
13 Tem 2009
84
0
bende bunun rat modunda bi sıkıntı yaşıyorum :) fudlamak için iyi bir program yada crypter mıdır nedir onu kendimiz yazmamız için bir kaynak önerir misiniz ?

S

Splitter

Ziyaretçi
Ben bunca sene sonra şunu anladım :
Birilerine erişmekle bilgisini çalmakla eğlence olmuyor birşey kazanılmıyor.
Boşuna emek dökersin diyorum ve kapatıyorum.

kayadipli

Üye
13 Tem 2009
84
0
Ben bunca sene sonra şunu anladım :
Birilerine erişmekle bilgisini çalmakla eğlence olmuyor birşey kazanılmıyor.
Boşuna emek dökersin diyorum ve kapatıyorum.

:) Hevesimizi alalım belki bizde bir gün seninle aynı düşünceye sahip oluruz :) bu konuları açanların çoğu benim gibi lamer ve millet eğlence ğeşinde ama belki bazıları eğlence için yapmıyordurda kendine göre bir amacı vardır ama tavsiyen için teşekkürler :)

S

Splitter

Ziyaretçi
:) Hevesimizi alalım üstad belki bizde bir gün seninle aynı düşünceye sahip olalım :) bu konuları açanların çoğu benim gibi lamer ve millet eğlence ğeşinde ama belki bazıları eğlence için yapmıyordurda kendine göre bir amacı vardır ama tavsiyen için teşekkürler :)

Doğru heves.
2010 da mı ne rat - keylogger ile uğraşıyordum artık vb6 biliyorum kendi botnetimi ratımı ve bc vc botumu yapıyorum botnet ile bc vc botunda sistemi oturtursan veya biriyle anlaşma düzenlersen iy para var veyahutta kendi anlaşmanı kendin yaparsın teknik bakıma girişip yazılımlada azcık sahtekârlıkla formatdan daha fazla gelir elde edebilirsin yada keylogger yaymayı hedefliyeceğine çünkü keylogger iddia gibi bişe rat biraz daha iyisi olsada aynı yola gidiyor. BC VC botu yay yada sistem oturt birazda yazılım bilgisiyle bindleyeceksin ama bindleme setup tabanlı olmalıki yeni nesil antilerin özelliklede avastın sandboxie özelliğinden kaçabilesin :)

kayadipli

Üye
13 Tem 2009
84
0
Doğru heves.
2010 da mı ne rat - keylogger ile uğraşıyordum artık vb6 biliyorum kendi botnetimi ratımı ve bc vc botumu yapıyorum botnet ile bc vc botunda sistemi oturtursan veya biriyle anlaşma düzenlersen iy para var veyahutta kendi anlaşmanı kendin yaparsın teknik bakıma girişip yazılımlada azcık sahtekârlıkla formatdan daha fazla gelir elde edebilirsin yada keylogger yaymayı hedefliyeceğine çünkü keylogger iddia gibi bişe rat biraz daha iyisi olsada aynı yola gidiyor. BC VC botu yay yada sistem oturt birazda yazılım bilgisiyle bindleyeceksin ama bindleme setup tabanlı olmalıki yeni nesil antilerin özelliklede avastın sandboxie özelliğinden kaçabilesin :)

Amin :D Saol yinede :D bu konularda uğraşmak istiyorum da vakit olmuyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.