Kitap Okuma

HackerJobo

Uzman üye
24 Tem 2012
1,495
0
İstanbul
Beyler merak ediyorum da 1 günde veya 1 saatte kaç kitap okursunuz ortalama 450 sayfalık kitap ne zamana biter haftaya çarşamba sözlüm var yeni aldım kitabı da düşüncelerinizi bekliyorum

WYSTL

Üye
17 Nis 2015
230
0
Kardeş açıkçası bu sana bağlı kendini kitaba kaptırırsan zaman su gibi geçer ve en fazla 3 günde biter
Ancak günde yaklaşı 5 saat okuman lazım

17 Nis 2015
91
0
Beyler merak ediyorum da 1 günde veya 1 saatte kaç kitap okursunuz ortalama 450 sayfalık kitap ne zamana biter haftaya çarşamba sözlüm var yeni aldım kitabı da düşüncelerinizi bekliyorum

Kitap okuma sevgine bağlı çoğu tanıdığım var kitaplarla iç içe (kitap kurdu) Hayatımda görmediğim kitap kadar okuduğu kitap sayıları var , içinden geldiği için oku bence zorunda olduğun için değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.