Kitap yazmayı düşünüyorum bi bakın

fatalerror123

Katılımcı Üye
22 Tem 2013
543
0
Nereye
Beyler bir kitap yazmak istiyorum. kendi düşüncelerim olacak kitapta. Klasik roman boyutlarında falan olmasını düşünüyorum. Bunu wordden nasıl yazarım bilmiyorum. Yani direk a4'e peşmerge gibi salakça mı gireyim, yoksa a5 falan mı olmalı? Kenar boşlukları ne olmalı? Sayfa numarası önemli mi? Bu kitap başarısız olabilir ama ben matbaadan 1 tane de olsa baskı alırım. Ama editöre vermeyi düşünmüyorum.

Yardımlarınızıda bekliyorum...

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Normal yaz a4 e kitap yazmak kolay bir iş değil daha doğrusu yazarlık bi kendini dene baktın yapabiliyosun bu işi, gerçketen bilen kişilere sorarak destek alarak devam et

Not Special

Yeni üye
27 Şub 2016
21
0
Dostum benim babam eskiden amatör olarak yazıyordu.Kitap çıkarmak öyle kolay birşey değil kitabı resmi olarak çıkarman için yayınevleriyle anlaşman gerekecek,bazen hakkın yenecek ama eser başarılıysa bir kitapta patlarsın

fatalerror123

Katılımcı Üye
22 Tem 2013
543
0
Nereye
Normal yaz a4 e kitap yazmak kolay bir iş değil daha doğrusu yazarlık bi kendini dene baktın yapabiliyosun bu işi, gerçketen bilen kişilere sorarak destek alarak devam et

Kitabım yarım kalsa bile bastırmak istiyorum anı olarak kalır en fazla sadece 1 tane olacak matbaadan.

Dostum benim babam eskiden amatör olarak yazıyordu.Kitap çıkarmak öyle kolay birşey değil kitabı resmi olarak çıkarman için yayınevleriyle anlaşman gerekecek,bazen hakkın yenecek ama eser başarılıysa bir kitapta patlarsın

Amacım yayın evine gidip kitabımı çıkarmak değil sadece 1 tane bastırmak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.