Kiwi Hesabımı Nasıl Silebilirim ?

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
Arkadaşlar Kiwi diye bir programa daha önce nasıl olduysa kayıt olmuşum google da adımı yazdığımda fark ettim, hiçbir paylaşım yapmamışım ama sadece adım soyadım ve fotoğrafım var. Hesabıma giriş yapamıyorum bir türlü siteye üye olurken kullandığım şifremi, mail adresimi bilmiyorum. Sadece kullanıcı adımı biliyorum. Kullanıcı adımı yazıp şifremi unutum diyince mail gönderiyor ama bütün mail adreslerime, gereksizlere bakıyorum mail gelmemiş. Bütün olası şifreleri deniyorum gene giremiyorum. Şu siteden nasıl kurtulurum bir yardım edermisiniz ?

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
yok kardeşim siteyle hiç alakası yok facebook ile giriş yapmışsındır ondan öyle olmuşdur sen kayıt olmadın face ile giriş yaptın çünkü bu uygulama face ile çalışıyordu zamanında popülerdi.faceden uygulamalar bölümünden kaldır ama üyeliğin kalkarmı bilmem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.