Kız Arkadaşımın Doğum Günü Var Sizce Nasıl Bir Hediye Almalıyım?

Efsaneprens

Uzman üye
26 May 2013
1,055
0
Herkeze merhabalar, saygılar sevgıler. Arkadaşlar sizlerden ufak bi yardım istesem, çünki çok ama çok kararsızım. Başlıktada gördüğünüz gibi, kız arkadaşımın doğum günü var, fakat hediye olarak ne alsam hala düşünemedim ve çok kararsızım. Lütfen bana yardımcı olmanızı istiyorum herkezin fikri altından da kıymetli olacaktır benim için. + Ek olarak da video filan hazırlamak istiyorum onu ben halederim fakat hediye konusu biraz düşündürüyor beni. :)) Şimdiden ellerineze kollarınıza sağlık teşekürler. :)

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
Herkeze merhabalar, saygılar sevgıler. Arkadaşlar sizlerden ufak bi yardım istesem, çünki çok ama çok kararsızım. Başlıktada gördüğünüz gibi, kız arkadaşımın doğum günü var, fakat hediye olarak ne alsam hala düşünemedim ve çok kararsızım. Lütfen bana yardımcı olmanızı istiyorum herkezin fikri altından da kıymetli olacaktır benim için. + Ek olarak da video filan hazırlamak istiyorum onu ben halederim fakat hediye konusu biraz düşündürüyor beni. :)) Şimdiden ellerineze kollarınıza sağlık teşekürler. :)
Büyük beyaz bir PaNDa al hayır diyecek yada beğenmeyecek bir bayan yoktur :)

bunun gibi olsun

V4R4C4

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
350
0
Tabikide sevdiği şeyi al. Ama bence şöyle kalpli bir kutu al en alta bir kolye oy ve içinde çukulatalarla doldur kızlar buna bayılırı :)

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Sana Tavsiyem Devamlı Yanında Bulunduracağı Gördükçe Kullandıkca Seni Hatırlıyacağı Bişey Al Misal Telefon Kılıfı Yada En İyisi Bir Şarj Aleti :D

MRX356

Üye
25 Mar 2016
222
0
Evren
Bence kızlar genellikle saat, parfüm, bileklik tarzı şeylerden çok hoşlanır bu t-shirt de olabilir video ya gelirsek sevgilinizin dugulanmasını istiyorsanız özel bir yere gidin orayı romantik bir alana çevirin onu ona kendiniz başkasının sözü olmadan kendiniz cümleler yazın emin olun sevgiliniz bunun karşısında sizden daha da çok hoşlanacktır.

H4Z4RD

Uzman üye
3 Ara 2015
1,804
0
Bazı arkadaşlar vardı site heckleyip kızın adını index e yazmak istiyorlardı . aman diyim sende öyle yapma :D

31 Ara 2014
243
0
kanka beni sevdigini öğrendiğim bi kızla 2 ay cıktık son hafta doğum gunuydu 150 liralık bi kolye aldım lise 2 öğrencisiyim 2 gün sonra mesaj atmadım diye benden nefret etmeye başladı şuan ayrıldık gecen hafta oldu bu olay benden tavsiye çok para verme

RHelax0805

Katılımcı Üye
20 Nis 2016
514
0
senin baş harfinin ve sevgilini baş harfinin bulunduğu kalp şeklinde bir kolye al derim.

LamerOkan

Üye
17 May 2016
75
0
Eğer bir kız senin yerine hediyeyi tercih ediyorsa o kız sana layık değildir hiçbirşey alma varlığın yeter demiyorsa derhal ondan ayrıl yoksa seni boynuzlar

JrExclusive

Uzman üye
24 Eyl 2013
1,370
0
Anavatan
Kız arkadaşına bağlı olduğu için,nasıl sokaktan geçen amcaya sormuyorsan forumdaki üyelere de sormamalısın.Sonuçta kızla senin aranda birşey hediye olayı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.