Kıza Yürüme -Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Amon Hutep

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
498
0
s.a

lisede aynı sınıfta olduğum bi kız var daha yeni böyle kızla felan arada kaçamak bakışlar atıyoruz birbirimize daha sonra ben bunu instagramdan ve facebooktan ekledim ama malesef benim ağzım hiç laf yapmıyo bu kıza instagram veya facebook üzerinden mesaj atacam ama böyle tanışmak için başlangıçta ne yazacam merhaba yazzam oda meraha yazza devamında ne yazacam iştee ağzım laf yapmıyo bişey bulamadım sizce kıza nasıl yürümeliyim bide ben öyle rahat bi insan değilim öyle saçma bi söz yazarak giriş yapmak istemiyom

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Banada oluyor.Merhaba dedikten sonra ne biliyim işte şu şu dersten kaç aldın gibi bir şey sorabilirsin.Oradan devam ettirerek yürürsün kıza.

Dj-DeLiKaN

Katılımcı Üye
20 Ara 2008
818
0
Karadeniz
Direk Gir konuya sende Merhaba yaz cevap verince de senden çok hoşlanıyorum yaz gitsin ya oda senden hoşlanıyorsa olumlu cevap verir yada Hayır ı yer rahat edersin :D

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
Banada oluyor.Merhaba dedikten sonra ne biliyim işte şu şu dersten kaç aldın gibi bir şey sorabilirsin.Oradan devam ettirerek yürürsün kıza.

aynen katılıyorum ben öyle konu buluyorum veya kız kendi açıyor soruyor konuyu bence biraz işe yarar bi konu dersler

Direk Gir konuya sende Merhaba yaz cevap verince de senden çok hoşlanıyorum yaz gitsin ya oda senden hoşlanıyorsa olumlu cevap verir yada Hayır ı yer rahat edersin :D

sonra hayatı kararır ve mustafa sandal gibi duvarlara sürte sürte yolunu bulmaya çalışır :puah

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
s.a
lisede aynı sınıfta olduğum bi kız var daha yeni böyle kızla felan arada kaçamak bakışlar atıyoruz birbirimize daha sonra ben bunu instagramdan ve facebooktan ekledim ama malesef benim ağzım hiç laf yapmıyo bu kıza instagram veya facebook üzerinden mesaj atacam ama böyle tanışmak için başlangıçta ne yazacam merhaba yazzam oda meraha yazza devamında ne yazacam iştee ağzım laf yapmıyo bişey bulamadım sizce kıza nasıl yürümeliyim bide ben öyle rahat bi insan değilim öyle saçma bi söz yazarak giriş yapmak istemiyom

dostum konuyu yanlış yere açmışsın aşk şiir ve romantizm bölümüne açmalıydın

git takıl ya :D sevme birini. Özgür ol :D

gönül severse yapacak birşey yok dostum bende bir kıza aşık oldum kız şey o çıktı şimdi açıklayamıyorum siz anladınız

Aşk isteyerek olan bir sey değilki...Elimde olsa hiç aşık olmazdım ama oldum bir kere kolay kolay unutamıyor insan.

aynen

atsumut123

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
384
2
Kocaeli
Kardeşim,mesaj felan atma sınıfta zaten illaki tanışacaksınız birbirinize işiniz düşecek sen sadece sınıfta kıza yakın olmaya bak yanına git naber felan de ama sakın kanka ayağına gitme kankası olarak görür sonra yakan biz oluruz 15 tatile giricez karneler felan dağıtıldıktan sonra ortalaman kaç felan diye mesaj atarsın ordan naber felan der yürürsün hem utanmassında bence gayet güzel bir taktik :D

KRTNKLE

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,864
0
Nothing
Geceleri Naptığımı Bilmiyorum. Geçen 3-4 Kişiye Seni Seviyorum Demişim. Sevgili Yapmışım Bilmeden :D

Amon Hutep

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
498
0
Kardeşim,mesaj felan atma sınıfta zaten illaki tanışacaksınız birbirinize işiniz düşecek sen sadece sınıfta kıza yakın olmaya bak yanına git naber felan de ama sakın kanka ayağına gitme kankası olarak görür sonra yakan biz oluruz 15 tatile giricez karneler felan dağıtıldıktan sonra ortalaman kaç felan diye mesaj atarsın ordan naber felan der yürürsün hem utanmassında bence gayet güzel bir taktik :D

bende öyle düşündüm ama kızla normal arkadaş felan değiliz yani daha önce hiç konuşmadık ondan ilk önce tanışmak için felan nasıl yaklaşırım onu düşünüyom

Mustafa Akkaya

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,478
0
Ceres
burçlar,sevdiği şeyler(renk,yemek),hobiler,lisede olduğunuza göre notlar hangi dersi çalıştın felan devamını sen getir :D :D

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
dostum anlamıyorsun herhalde burası sadece hack forumu değil aşk şiir ve romantizm bölümüde var

Aga Tamamda

Hem Konu Yanlış Yerde
Hem Bu Şekilde Bir Yere Varamayız Durmadan Öğrenmeliyiz
Bu Kişi Kıza Yürüdükten Sonra Ne Olacak Biliyormusun ?
Hiçbir Aşk Sonsuz Değildir Ayrıldıklarında Çok Acı Çeker ,Yazık Adamada
Arkadaş Haklı THT İle Alaklı Birşeyler Paylaşsa İyi OLur Demiş Kötü Birşey Söylememiş

XSunSeter

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
514
0
Sence...
sanal alemi bulaştırma sonra birde facebook nasıl hack lanır konunu görmeyelim zoraki sevgi olur mu ?
ama nasıl yürüyeceğini öğrenek istiyorsan diğer arkadaşlar söylemişler zaten

NoelGenco

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
469
2
önce birini seviyomu bunları öğren eğer senı sevmezse liseyi bitirine kadar için hep kararık yaşarsın bak şuan benı sevmeyen kızı kazanmak ıcın neler yapıyorum bir bilsen aklın hayalin durur

kofi71

Katılımcı Üye
29 Nis 2013
332
0
ABD/TURKEY
Kardeşim sana yılların tecrübeli olarak söylüyorum.:D Sakın Merhaba, selam, slm deme. Bir soru sor herhangi bir konu olabilir. Mesela yarın yazılı varmı gibi vs. Zaten sen emin ol devamı gelir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.