Windows Klavye hatası

28 May 2014
62
3
arkadaşlar merhaba ILife ZedAirX laptopum açılış ekranında şifre giriş kısmındaa bu cihazın güvenlik ayarlarındaki bir değişiklik nedeniyle pininiz artık kullanılmıyor hatası alıyorum.alt kısımda pinizizi ayarlayın yazısı var giriyorum Microsoft hesabı istiyor ama klavyeyi okumuyor giriş yapamıyorum. enter capslock gibi tuşlar çalışıyor sadece yazı yazılmıyor ek klavye de bağladım ancak sonuç alamadım

Quixera

Üye
15 Eyl 2012
84
42
maalesef ekran klavyesi de işe yaramıyor
BIOS ayarlarını kontrol edin ve gerekli değişiklikleri yapın. Bunun için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:
a. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve BIOS'a giriş yapmak için klavyenizdeki uygun tuşa basın (genellikle F2, F10, Del veya Esc tuşlarına basın). b. Güvenlik sekmesine gidin ve "Secure Boot Control" ayarını "Disabled" olarak değiştirin. c. Çıkış sekmesine gidin ve "Save Changes and Exit" seçeneğini seçin. d. Bilgisayarınız yeniden başlayacaktır ve bu sorunu çözmüş olabilirsiniz. Yoksa format yolu görünebilir, önce canlı usb kurulumu yapıp önemli verilerinizi diskten toplayın başka yere aktarın.

28 May 2014
62
3
Yüksek ihtimalle bilgisayarın klavye virüsü kapmıştır ve belkide bu öncedende vardı ama farketmedin.
belkide şuan bu kötü yazılımı sana yollayanlar tüm şifreleri

Yüksek ihtimalle bilgisayarın klavye virüsü kapmıştır ve belkide bu öncedende vardı ama farketmedin.
belkide şuan bu kötü yazılımı sana yollayanlar tüm şifrelerini biliyor olabilir.
komik bir cevap teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.