Knight Online Tuzağı

MasterDesigner

Katılımcı Üye
19 Ağu 2010
260
0
Sözüm Knight Online oynayanlara

Şimdi siz coca colaya karşı çıkıyorlar neden israile yardım etmeyelim.İsraili kim yönetiyor amerika arkadaşım siz kola aldıkça amerikaya destek vermiş oluyorsunuz.Şimdi burda sorun yok haklsınız bana göre de ticarette ülke ayrımı olmaz.Tamam bunuda geçtik şimdi amerikanların kurduğu serverda oynuyorsunuz.Tamam bunuda geçtim siz bu oyunu oynayarak bu adamlara milyon dolarlar kazandırıyorsunuz.Premium alıorsunuz koxp satın alıorsunuz gb satın alıorsunuz bunlar havadan mı geliyor tabiki hayır.Gm birisiyle anlaşmalı olarak gb dağıtıyor ytl ile ondan sora bu gb ler o kişi aracılığı ile tüm playerlera daılıyor.Sizde bu oyuna milyarlar veriyorsunuz.Allah aşkına etmeyin sadece bir oyun milyarlarca para verilirmi bir oyuna.

Lütfen arkadaşlar lütfen gençler bu sadece bir bilgisayar oyunu değil bize karşı da oynanan bir oyun artık kanmayın bu tuzağa lütfen

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
Evet, tüm online oyunlar hattaha sadece online de değil, çoğu oyunların altında bu var... Ben bunun yüzünden Darkorbit'te 17 lvl'lik full elit çarı bıraktım.

tolgatoto

Katılımcı Üye
26 Tem 2009
1,000
0
GamersFirst
Saçma sapan konuşmayın lütfen sizin sevmediğiniz markalar hep İsrail e yardım yapıyor nedense hep böyle oluyor. Madem sen böyle bir düşünceye sahipsin o zaman sen almazsın Coca Cola oynamazsın Knight Online.

smeagol343

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
680
2
:) haha oyuna para vermek istemiyorsan para verenleri soy o zaman ayrıca ne yersek ne içersek israile mi yatıyor bu anlamış değilim :p

kadirkaya4

Yeni üye
12 Tem 2012
18
0
ben soleyım ne cocacola ne knıght onlıne bu dunyada ALLAHTAN baska hıc bısı e ınanmıcan ne yaparsan yap ılk once dusun kolada iç knıghtte oyna sen onlar gıbı gavur dıgılsın muslumansın :!!!!! onların cezası buyuk !!!é

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
ben soleyım ne cocacola ne knıght onlıne bu dunyada ALLAHTAN baska hıc bısı e ınanmıcan ne yaparsan yap ılk once dusun kolada iç knıghtte oyna sen onlar gıbı gavur dıgılsın muslumansın :!!!!! onların cezası buyuk !!!é

Konu'nun Tarihine Bakip Cevaplarsaniz Daha İyi Olur İyi Forumlar Herkesin Düşünceside Farklıdır ;)
Örneğin Knight oynayarak Güzel Arkadaşlik Ortamlari Kurabilirsin Ve Zamani Gelince O arkadaşlarınıda çekip kurtarabilirsin KnightOnline Bir Bağimliliktir aslinda ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.