kod öğrenme

1kom1ser1

Üye
21 Tem 2013
53
0
28
hatay
merhaba arkadaşlar ben çalışan bi uygulamanın kodlarını görüp göremeyeceğimiz soracaktım atıyorum hesap makinesini açtık bu hesap makinesinin kodlarını cmd tarzı görüntüleyebilir ve komut verebilir miyiz ?

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
Program artık exe ye çevirilmiştir. yani makinanın anlıyacağı dile [ makina koduna ] çevirilmiştir. kodları tamamen görüntüleyemezsin. bir de adam programı pack etmişse yani şifrelemişse işin biraz zorlasır
ama unpack diye bisey de var şifrelemeleri çözüyr

1kom1ser1

Üye
21 Tem 2013
53
0
28
hatay
Program artık exe ye çevirilmiştir. yani makinanın anlıyacağı dile [ makina koduna ] çevirilmiştir. kodları tamamen görüntüleyemezsin. bir de adam programı pack etmişse yani şifrelemişse işin biraz zorlasır
ama unpack diye bisey de var şifrelemeleri çözüyr
hocam benim demek istediğim programa komutlar verebilme olayı atıyorum bi oyun oynuyorm bu oyunda karakteri geliştimek için yapabileceğim bi şey var mı ya da player in görüntüsünü değiştiemek istiyorum bu tarz şeyler yani ilgin için teşekkürler ....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.