Kodlar nasıl yapılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

waer11

Üye
5 Ocak 2012
109
0
bitlis
Arkadaşalr öncelikle ben özellikle bu işlerden uğraşanlardan yardım istiyorum. Ben 1 şeyin kodunu kendim nasıl yaparım yani kendime özgü kod nasıl yaparım yardım istiyorum teşekkür ederim

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0
hangi kod dan bahsettiniz anlasam daha iyi yardımcı olurdum bv c++ assembly delphi programla dilleri html,php,asp vb gibi site yazma dilleri

waer11

Üye
5 Ocak 2012
109
0
bitlis
Kardeş msl ben metin2 bir online oyun oynuyorum onla ilgili hile yapıcamda kendime özgü olan kod yapmak istiyorum ne ile ve nasıl yapıcağımı bilmiyorum yardım bekliyorum

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0
o zaman bu işi yapabilmen için yukarıda yazdığım proglama dillerinden en az 1 tanesini bilmen gerekir eğer öğrenmek istiyorsan google da araştırma yaparak yada forum'un gerekli yerlerine bakarak öğrenebilirsin ben öneri olarak visual basic ile başla derim

dipnot: assembly bulaşma:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.