Kolloid karışımlar [Proje Ödevim]

Drajin Kagen

Katılımcı Üye
22 Tem 2013
497
0
PaşaBahçeden
Arkadaşlar Kimya bölümü okuyorum bölüm ders saati 14 saat olduğu için mantıken bu dersten proje aldım ve hoca bana ;

Kolloid karışımlar'ı verdi bununla ilgili sunum falan yapmam lazım slaytta olabilir yardımcı olucak arkadaşlar varmı nasıl yapsam nasıl sunsam hoşuna gider bölüm hocalarının önemli bi ders olduğu için iyi bir sunum yapmam lazım. İlgilenen arkadaşlara teşşekürler. :)
:RpS_smile:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.