komut sistemiyle pc kontrol etmek

cakyone

Katılımcı Üye
15 Ocak 2009
361
0
İzmiR
EĞer gerçekten bilgisayarla ilgili herşeyi bilmek istiyorsan yazının sonuna kadar oku!bazı pc lerde belirsiz yada belirli nedenlerden dolayı bozulmalar pc kasmaları yada dosyaların acılmaması gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.buna karşın komut sistemini kullanarak dosyalarımızı açabiliriz.bununla ilgili işinize yarayacak kendi bazı bilgilerimi paylaşacağım.başlayalım1)başlat-calıştır-cmd-control=denetim masası2)başlat-calıştır-cmd-cscript=pcdeki bazı hataları duzeltmeniz için kısayollar sunar3)başlat-calıştır-cmd-chkdsk=harddiskinizi inceler ve varsa hata veya sorunları düzeltir.4)başlat-calıştır-cmd-cipher=dosya şifrelemek için kullanabilirsiniz5)başlat-calıştır-cmd-appwiz.cpl=program ekle kaldır acılmadığı zaman burdan ulaşabilirsinizbildklerim bu kadar suanda aklıma gelenleri yazdım biraz daha araştırıp daha iyisini yapacağım beni takip edin pişman olmassınz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.