Kontör bayii hack yardım

z55

Üye
17 Ara 2010
57
0
Bende bir kontör bayii' nin kullanıcı adı ve şifresi var ve bilgileri tam değil örneğin adres g. msn tt il yok şimdi ben bunda kendime kontör atsam şikayetçi olabilirmi veya beni bulabilirmi ?

Edit : Hırsızlık demeyin sadece soruyorum :).

Son düzenleme:

Zero01

Yeni üye
3 May 2013
43
0
aynısı arkadaşn başına geldi adam aradı adam dedi bir daha hespta eksiklik görürsem senın ***** Kerim :D mahkemeyede veririm ama. Numaranı silersen kayıtlardan bulmaz sanırım anca M-hizmetlerine sorarsa bulur.

Son düzenleme:

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
1
GaziAntep
Bende bir kontör bayii' nin kullanıcı adı ve şifresi var ve bilgileri tam değil örneğin adres g. msn tt il yok şimdi ben bunda kendime kontör atsam şikayetçi olabilirmi veya beni bulabilirmi ?

Edit : Hırsızlık demeyin sadece soruyorum :).

Adam Sikayetci Olur mahkemelik Filan Yada Söyle Birşey Yapabilirsin Bir Cafeden Yap Kamerasi Olmayan :D sonra adam sana bişey derse ben yapmadim kontor kendisi geldi filan sucu üstüne alma adamin elinde delil yok İP zaten kafenin akınsoftun loglarindanda bulacak halleri yok dimi ? :) Ama önerim genede alma 10 TL için degmez iyi Forumlar

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
Adam Sikayetci Olur mahkemelik Filan Yada Söyle Birşey Yapabilirsin Bir Cafeden Yap Kamerasi Olmayan :D sonra adam sana bişey derse ben yapmadim kontor kendisi geldi filan sucu üstüne alma adamin elinde delil yok İP zaten kafenin akınsoftun loglarindanda bulacak halleri yok dimi ? :) Ama önerim genede alma 10 TL için degmez iyi Forumlar

aynen ama 50 tl yollarsa :D internetten kontürle ırc server kiralar sonra ona botnet kurup 50 bot kasıp onu 500 tl ye satar çok karlı iş :D

paracelsus

Katılımcı Üye
24 Şub 2012
994
0
[Bilinmiyor]
olm hem haram hem günah böyle bi soruyu sorman ayıp yani kontör olsa nolur olmasa nolur git sanayide bi işe gir adam akıllı para kazan 10 5 de kendi telefonuna yüklersin tm. hadi kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.