Konular hakkında İçeri

kimmbubatuhan

Katılımcı Üye
20 Eki 2014
395
0
Beyler uzun bir ara vermiştim tekrar geri dönmek istiyorum.
Eskiden trojanler ve siteler le uğraşıyordum. Fakat artık ip mac adresleriyle birşeyler yapmak istiyorum ve telefonlarla ilgili birşeyler

öğrenip kendimi geliştirmek istiyorum hangi konudan nerden başlamalıyım bilgi verirmisiniz.Gerçekten bilgi sayibi olanlardan fikirler bekliyorum.

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Telefonla ilgili ilerlemek için bir tane deney telefonu veya tableti edinin. Ana felsefe şu: Eğer bozmazsan düzeltemezsin. O telefona bi root at sonra romlar falan incele ana mantığı çöz yani gerisi araştırdıkça gelecektir tabi ben android hakkında konuştum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.