Köpek Cinsinden Anlıyanlar İçeri :D

Emotep

Üye
18 May 2010
215
0
İSTANBUL
Arkadaslar sokakta Bi köpek Buldum Acıdım Yardıma muhtactı Aldım yıkadım doyurdum Odamda Kalıyor Benle Suan Ama cinsini Merak Ediyorum Resminide Atıyorum Bilenler yazabilirse teşekürü Asla Cok görmem Arkadaslar Aşılarınıda Vurdurmadım 2gundur odamda kalıyor bi zararıda olrmu 1 haftaya vurdururm aşılarını.[url=http://hizliresim.com/gk6lP3][/URL] [URL"][/URL]

Son düzenleme:

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
Finoya benziyor kırma oldugu icin tam cözemedim. :)

Hayvanlar insanlara karsı hicbirsey yapmaz insanlar hayvanlara karsı yaparlar zararı olmaz oyun olsun diye bazen yastıgını coraplarını felan parcalar o kadar her gün ilgi göster gözündende anlasılıyor ki cok ürkmüs ve durgun gördüm en kısa zamanda veterinere ***ürmeni tavsiye ediyorum
Ayrıca hack platforumunda bu tür seyler acılması dogru birsey degil :)

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Finoya benziyor kırma oldugu icin tam cözemedim. :)

Hayvanlar insanlara karsı hicbirsey yapmaz insanlar hayvanlara karsı yaparlar zararı olmaz oyun olsun diye bazen yastıgını coraplarını felan parcalar o kadar her gün ilgi göster gözündende anlasılıyor ki cok ürkmüs ve durgun gördüm en kısa zamanda veterinere ***ürmeni tavsiye ediyorum
Ayrıca hack platforumunda bu tür seyler acılması dogru birsey degil :)

Yardım merkezinde kurallara uyuldugu sürece her türlü konu açılabilir .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.