Köpekten anlayanlar içeri arkadaşlar

batuyek

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
401
0
Arkadaşlar benim 800 metrelik bir bahçem var buraya köpek almak istiyorum burayı korusun ama hangi cins almam gerekir tellerle kaplıyıcam mekanı içeri korusun bütün gün benle oyun oynasın vakit geçirelim beraber yani köpeğin yaşam alanı çok büyük çok genişşş rahat eder diye düşünüyorum ufak 3 4 metrelik klubede yaşamıyıcak gelen hırsızlara karşı agresif ve güclü bir köpek tercih etmek istiyorum barınaktan gidip alıcaktım ama bazı arkadaşlar tavsiye etmedi napmam gerek bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi

PhysicalUS

Yeni üye
14 May 2016
18
0
Uranüs
Rottweiler öneriyorum. 28 günlükken bakımını üstlendiğim safkan rottweiler'ım var şuan 8 yaşında ve hala çok çevik. İşlev olarak zaten koruma köpeği tarihçesini okuyabilirsiniz. Şimdi o köpek beslenmez, herkesi ısırır saldırır gibi yorumlar yapmayın. Yanlış eğitim köpeğin suçu değildir.

batuyek

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
401
0
Rottweiler öneriyorum. 28 günlükken bakımını üstlendiğim safkan rottweiler'ım var şuan 8 yaşında ve hala çok çevik. İşlev olarak zaten koruma köpeği tarihçesini okuyabilirsiniz. Şimdi o köpek beslenmez, herkesi ısırır saldırır gibi yorumlar yapmayın. Yanlış eğitim köpeğin suçu değildir.

yorumun için teşekkür ederim daha önce alman kurdu aldım dükkanın tarasında besledim 8 aylığa geldi dişiydi hiç bir koruma saldırganlık beslemedı her keze kendini sevdirir yani çok uysaldi alman kurdu bu yüzden düşünmüyorum rot alırsam kaç günlük almam makbul geçer dişimi erkekmi alıyım

PhysicalUS

Yeni üye
14 May 2016
18
0
Uranüs
aynen kardeşim bende onu diyicektim :D golden çok güzel köpek ama koruma olarak olamaz 800 metrelik bahçeyi koruması lazım bide yavrumu almam gerek bunlada bilgim yok

Tanıdık imkanın varsa safkan bir rottweiler almanı öneriyorum. 800 metrelik alan hem onun koşması için hemde koruması için ideal bir yer. Düzgün besler ve sürekli kapalı tutmayıp, sosyal büyütürsen durup dururken insanlara da saldırmaz başınız ağırmaz. Benim köpek yürürken herkese sert sert bakar ama ani bir hareketini veya ters bir şeyini görmediği kimseye saldırmaz ses etmez. Pişman olmayacağınıza eminim ama sen bilirsin yine de. Dediğim gibi yavrudan alıp büyütmen gerek.

Turkhavakuvvetleri

Uzman üye
21 Şub 2016
1,356
0
String;
hqdefault.jpg

bunu saldırısından hırsız kurtulamaz pitbull bence

batuyek

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
401
0
Tanıdık imkanın varsa safkan bir rottweiler almanı öneriyorum. 800 metrelik alan hem onun koşması için hemde koruması için ideal bir yer. Düzgün besler ve sürekli kapalı tutmayıp, sosyal büyütürsen durup dururken insanlara da saldırmaz başınız ağırmaz. Benim köpek yürürken herkese sert sert bakar ama ani bir hareketini veya ters bir şeyini görmediği kimseye saldırmaz ses etmez. Pişman olmayacağınıza eminim ama sen bilirsin yine de. Dediğim gibi yavrudan alıp büyütmen gerek.

rot çok çevik ve görünüşü çok sert tam istediğim bir köpek türü fakat pitbulun ondan hiç bi farkı yok gibi geliyor bana haksızmıyım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.