Korsan Dosya İndirene Ceza Geliyormuş?

byeren100

Uzman üye
6 Tem 2012
1,626
1
İstanbul
Evet gündemdeki konulardan birisi arkadaşlar böyle birşey sizce olacak mı ? bu işin sonuçları ne olabilir ? artık internette doya doya müzik film oyun program indiremeyecek miyiz ? sonumuz bu şekilde mi olacak ? fikirlerinizi bekliyorum

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Boyle bir haberi gcnlerde grmstm.Olma ihtimali var gbime geliyor.
Oyun sirketleri acisndan iyi olack bnce.
Dsnsenize adamlar oyun icn kuck bi servet harciyor.Bizde nettn beleş indiriyoruz.Satin alanla beleş indirende ayni sw de oynadigi durumlar oluyor.Nereye gitti o adamn parasi peki ??

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
Boyle bir haberi gcnlerde grmstm.Olma ihtimali var gbime geliyor.
Oyun sirketleri acisndan iyi olack bnce.
Dsnsenize adamlar oyun icn kuck bi servet harciyor.Bizde nettn beleş indiriyoruz.Satin alanla beleş indirende ayni sw de oynadigi durumlar oluyor.Nereye gitti o adamn parasi peki ??

parası olmayan hiç oynayamıycak
türkiyenin % de kaçı zenginki kendi parasıyla program, oyun satın alıcak

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Böyle şeylere kafa yormayın.Bu tarz yasak olduğu söylenebilir.Haberlerde de çıkar ama devlet çalışanları bile indirme yapıyor.Bu yüzn fazla sıkıntı çık çağını sanmıyorum.Gün geçtikçe bu söylemler artacaktır.Aynı üzik indirme yasağı gibi ...
Kime den gelirse gider
:D

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
lan zaten oyunlar max 20 dolar daha ne yani seviyosan oyunu mesela crysis ödersin 20 dolar alırsın okadarda pahalı değil yani

ayrıca anonymous ve redhack e güveniyorum ben onlar izin vermez :D

üslubuna dikkat et. her oyun 20 dolar değil
bunun işletim sistemi var antivirüsü var programı vs vs hepsi 20 dolar değil daha fazla
hem birde anonymous ve redhack ne alaka

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.