Kotalı mı kotasız mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 Tem 2009
67
0
Yalova
Arkadaşlar çevremde kablosuz bi ağa bağlanıyorum bazen.fakat kotalı olup olmadığını bilmiyorum.bunu nasıl öğrenirim?? Modem arayüzünden kullanıcı adını öğrendim fakat smileadsl kullanıcısı.kota sorgulama sayfasına girdiğimdeyse telefon numarası soruyor?? Yani ben boşuna mı öğrenmiş oldum kullanıcı adını?(bu arada şifre de bu şekilde:**** ) yardımlarınızı bekliyorum...

2 Tem 2009
67
0
Yalova
bağlandığın kişi tanıdık birimi ne alaka ben ağ bulunca direk yapışırım ne varsa indiririm

hayır tanımıyorum kendisini ama eğer kotalıysa sonra adamın kotayı aşıp ekstra ücret ödetmek istemem :D bu yüzden merakım..bu arada modem arayüzünden kullanıcı adını öğrendim fakat smileadsl kota sorgulama sayfasına geldiğimde telefon num. soruyor? alakası yok :D

RUHSUZ61

Katılımcı Üye
4 Ağu 2012
258
0
Trabzon
adamın kımlık bılgılerını oren :D anne adı ws :D netten o bılgılerle tc sını oren :D ondansnra ornek ttnet ı ara tc le hızmet numarası al :D sonra ornek ttnet e gır orda kotalımı kotasızmı bak :D

RUHSUZ61

Katılımcı Üye
4 Ağu 2012
258
0
Trabzon
adamın cocuguyla knk ol ondan sonra de bıze *** sısırıyo faturayı sıze kac gelıyo de :D ordan kotalı kotasız bala :D

1 hafta ban...

Moderatör tarafında düzenlendi:

RUHSUZ61

Katılımcı Üye
4 Ağu 2012
258
0
Trabzon
:D o zmn her sabahın korunde adamın apartmanına gıt bak faturayı bekle :D tahmınen ayın 1 ila 15 ı arasında gelcek :D hergun gıt bak ordan anlarsın :D

2 Tem 2009
67
0
Yalova
:D o zmn her sabahın korunde adamın apartmanına gıt bak faturayı bekle :D tahmınen ayın 1 ila 15 ı arasında gelcek :D hergun gıt bak ordan anlarsın :D

peki anladım diyelim :D ama faturadan neyi ögrencem?adamın wireless sifresi ev telefonu anladgm kadarıyla ama smileadsl kota sorgulama sayfasına girdigimde tel. numarasını girdim olmadı :D bunun başka bi yolu olmalı.ttnet olsaydı çoktan öğrenmistim.. :D

dj mustafa

Kadim Üye
18 Haz 2008
5,939
0
İstanbul
Kotalı Kotasız Oldugunu Sen Bilemezsin Şifre Konusuda Modem Arayüzüne Girersin Ama Modemin İçine Giremezssin Çünkü Arayüze Girerken Kullanıcı Şifre Girer ...

systemhack09

Yeni üye
7 Eyl 2012
32
0
yalova
Kotalı Kotasız Oldugunu Sen Bilemezsin Şifre Konusuda Modem Arayüzüne Girersin Ama Modemin İçine Giremezssin Çünkü Arayüze Girerken Kullanıcı Şifre Girer ...

dostum o kısmı ben çoktan geçtim.arayüzden kullanıcı adını ögrendim fakat smileadsl kota sorgulamaya girdigimde tel. num istiyor benden.. Bu yüzdn ben de adamın tel. num. bilmedigim icin bı türlü ogrenemedim kota olayını :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.