kredi kartı bilgileri

danazor

Yeni üye
13 May 2019
9
0
Merhaba arkadaşlar 2015 yılından beri mail hesabıma benimle aynı isim soyisimdeki bir kişinin kredi kartı ve banka bilgileri geliyor bir banka yanlışlıkla bana gönderiyor sürekli bilgileri defalarca arayıp uyardım ama hala gönderiyorlar işin ucunda haksız kazanç var sizce ne yapmalıyım?

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
Merhaba arkadaşlar 2015 yılından beri mail hesabıma benimle aynı isim soyisimdeki bir kişinin kredi kartı ve banka bilgileri geliyor bir banka yanlışlıkla bana gönderiyor sürekli bilgileri defalarca arayıp uyardım ama hala gönderiyorlar işin ucunda haksız kazanç var sizce ne yapmalıyım?

şeytan dürtmüyor değil aslında arada

Milyon dolar yesen ne olur ki ortada bir yanlış varsa düzeltmek büyük bir erdemdir .
Ayrıca;

İllegal işler toprak altında ki bir tohuma benzer eninde sonunda yeşerir ve gün yüzüne çıkar.

FanTeRi11

Yeni üye
29 Tem 2017
35
0
Aynı olay 2 sene önce başıma gelmişti ilk başta umursamadım yalnışlıkla atılan bi mail sandım ve bu mailler o kişi kredi kartıyla ne kadar alışveriş yapsa bana mail geliyodu aktif olarak kullandıgım şirket emaili oldugu için gönderen bankaya gittim durumu izah ettim o gün sonra bidaha gelmedi eger sana gelen kredi kartı bi yerde çalınır o kredi kartıyla harcama yapılırsa senin üzerinden bi mail göründügü için suç senin üstüne kalabilir bi an önce gidip düzelttirmeni önerrim.

FaTaL ERROR

Uzman üye
22 Ara 2006
1,195
23
Siber Alem
size atılan mailde kredi kartı bilgileri gelmez. hiçbir bankanın böyle bir uygulaması yok ve olamazda zaten. banka bilgileride yine aynı şekilde. işin ucunda haksız kazanç var derken neyi kastediyorsunuz açıklarmısınız ben anlamadım postunuz baştan aşağı kafa karıştırıcı.

danazor

Yeni üye
13 May 2019
9
0
size atılan mailde kredi kartı bilgileri gelmez. hiçbir bankanın böyle bir uygulaması yok ve olamazda zaten. banka bilgileride yine aynı şekilde. işin ucunda haksız kazanç var derken neyi kastediyorsunuz açıklarmısınız ben anlamadım postunuz baştan aşağı kafa karıştırıcı.

kredi kartı belli haneleri ve müşteri no tamamı adres bilgileri falan geliyor e-ekstresinde

danazor

Yeni üye
13 May 2019
9
0
Aynı olay 2 sene önce başıma gelmişti ilk başta umursamadım yalnışlıkla atılan bi mail sandım ve bu mailler o kişi kredi kartıyla ne kadar alışveriş yapsa bana mail geliyodu aktif olarak kullandıgım şirket emaili oldugu için gönderen bankaya gittim durumu izah ettim o gün sonra bidaha gelmedi eger sana gelen kredi kartı bi yerde çalınır o kredi kartıyla harcama yapılırsa senin üzerinden bi mail göründügü için suç senin üstüne kalabilir bi an önce gidip düzelttirmeni önerrim.

aynen hiç böyle düşünmemiştim ben en iyisi görüşeyim düzeltsinler

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
Bana da SERAP KARAKAS diye YAPIKREDİ den geliyordu. Her gelir gider üzerinden ve borçlar üzerinden bir ara ise aranmıştım. Belirtmeme rağmen göndermeye devam etmişlerdi. Bunun için bireysel müşteri hizmetlerine başvurmalısın. Sana gönderilen bilgileri bizzat ileterek ben bu kişi değilim diyerek bilgilerini vermelisin. Ardından o hesap ile iletişimini kesiyorlardı.

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
7,595
773
merhaba

büyük bir ihtimalle o kişi yanlışlıkla senin mail adresini verdi veya gişe memuru seninkini sisteme geçirdi bankanın subesine giderek çözebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.