küçük basit oyunlar arıyorum

darkplacess

Yeni üye
1 Eyl 2011
49
0
arkadaşlar küçük basit oyunlar arıyorum özellikle tavla oyunu. hacettepe üniversitesinin yaptığı türkçe hep yek adlı çok güzel basit bir tavla oyunu var ona benzer tavla oyunu arıyorum google sorup araştırdım ne kadar site varsa girdim hiçbiri yardımcı olmadı. internet bağlantısız oynayabileceğim basit türkçe tavla oyunu arıyorum yardımcı olursanız sevinirim..:RpS_unsure:

By Berky

Katılımcı Üye
2 Kas 2012
473
0
Gezginlerde bu tarz udak oyunlar bulabilirsiniz ama internetsiz mi bilmiyorum veya internetsiz tavla oyunu kalmismidir dogru düzgün o hic belli degil işte sonucta artik kimse sanal bi zeka ile kapismadan zevk almiyo netsiz cikanlar bile sonrada mutlaka servere baglaniyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.