Kulüp Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Criminal Laoin

Uzman üye
26 Mar 2021
1,047
841
Луна
böyle kişilere yetki verilmesi sacma
Altın, gümüş, bronz, beyaz bunlar yetkisizler altın, gümüş, broz rentekiler vip üyeler beyazlar ise sıradan üyeler diğer renktekiler yöneticilerdir aşağıya forum yönetiminin tekşilat yapısını gösteren bilgilendirici bir konu bırakıyorum istersen okuyabilirsin :)

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,019
544
Kemalizm
Merhaba Saygı Değer Hocalarım Yaşım 23 Ve Sosyal Medya Uzmanıyım Eskiden Üyeydim Tekrardan Aktif Hala Getirdim Sosyal Medyada Hesap Kapatma Çalınan Hesabı Kurtarma Hesapları Mavi Tik Yapma Takipçi Beğeni İzlenme Satışı Yapab Biriyim Öğrenime Açığım Güzel Bir Yerde Görev Varsa Alabilirsiniz Mahcup Düşürmeyecek Kapasiteye Sahibim Herkeze İyi Forumlar Dilerim
Merhaba, oyunlara ilginiz varsa sizi E-spor kulübümüze beklerim. Kulüp Tanıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.