Kumarhanedeki inanılmaz hikayem.(KESİNLİKLE OKUYUN,AMA YAPMAYIN)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FRDCODER

Üye
31 Ağu 2014
85
0
size komik gelicek ama olayı şöyle anlatmak isterim;
Benim annem felaket kumar oynar,günde 1 kez kesinlikle gider.bu bilfdiğiniz poker felan değil ha yanlış anlamayın,bu pc ile oynanan slot game ler varya ondan..
ben işden her geldiğimde misafirleriyle salonda hep konuşurlar işde .o kazanmış bu kazanmış ,bu gün böyle kaybettim ,şöyle kazandım diye.Ben ilk zamanlar pek takmazdım.ulan annemizde kumarcı felan oldu geleceğimiz karanlık diye düşünürdüm..
günde 300-500 kumara verir yani..sağolsun peder kazanıyor nasıl olsa ,annemizde bu düşünceyle çok para veriyor..Peder ayıpdır söylemesi lıgt erkek olunca anneme laf kavgasından öteye gidemiyor..
Geçenlerde yine işden geliyorum.mutfakda yine toplanmışlar konuşuyorlar işte bu gün böyle kazandım felan..
ben yemeğimi aldım oturdum bunları bir yandan dinliyorum ,bir yandan yemek yiyorum..
saniye teyzem var üst komşumuz anlatıyor işte ,''ben 50 tl verdim 1000 cip açdırdım,saniyede bitii.tekrar açtıdım100 tl lik oda saniyede bitii.''
Aga anlattıkça benim içim gidiyor.Günde 100 tl nedir ya benim günlüğüm zaten 70 tl .bunlar saniyede 100 veriyorlar saçma sapan oyunlara..
Dayanamadım girdim lafa ''ya saniye teyze bu oyundan ne zevk alıyorsunuz..gidin alışveriş yapın eve ekmek alın daha iyi değil mi '' dedim.
oooooo demez olaydım.demedikleri laf kalmadı..Kaçtım odadan o derece :inv
benim aklıma şeytanlıkLar geliyordu..yav annemin böyle hergün para kaybetmesine göz yummak istemiyordum..
Anneme o gün dedim ki '' anne yarın Beraber o oyun salonuna gidelim mi ? ,yarın izinliyim beraber gezmiş tozmuş oluruz '' ..
Annem tamam dedi..
Sabah gitiik orya ben köşede oturum izliyorum bakalım ne oluyor ..
annem 1 satte 100 tl kaybetti.''100 daha açarmısın arda'' dedi adama ..
adam orda gözüm çarptı bu slot game için para akışı nasıl yapılıyor diye düşünüyordum.adam gözlemledim bakalım ne yapıcak diye..
laptopdan bir site girip ordan açık masalara çip gönderiyordu..bunu defalarca kez tüm masalar için yapıyordu..
Birden aklıkma bir fikir düştü,bu adamın laptopdan hangi site kulandığını öğrensem .ordan o sitedeki hesabını ele geçirsem bende istediğim kişiye çip atardım..
Yapmam gereken o pc trojen atmaktı.ve gerisi ip söküğü gibi gelicekti.
3 GÜN BUNU düşündüm acaba nasıl bir şey yapsam diye 3 gün düşündüm.
Ve bir çok fikir ggeldi ama 1 tanesi aklıma yattı..
Plan şöyle idi..Ben salona giitiiğimden adamı tek yakalıyıcaktım ve internet bağlantısıyla oynayacaktım ,bende yardım istemesini bekleyecektim ..
ilk gün yine annemle gitiim deneme amaçlı bakalım plan nasıl yürütebilirim diye..
Telefon programı olan network ...(adını tam söylemek istemiyorum.Bilen bilir zaten) kulanıcaktım o olmazsa dsploit araya sokcaktım..Ne işe yaradığını biliyorsunuz,anlatmama gerek yok ama iş bunlarla bitmiyor.Daha sı var.
Annem slot game denen kumar oyunlarını oynarken ben aklımda planları nasıl yapıcak o bilgisayarı ele geçirme düşüncesindeydim..Annemin çiplerini bitmesini bekledim.biticek ki ,
BENİM planım start alıcaktı.o anlar hiç geçmek bilmedi .elim ayağım öyle titriyordu ki
fark edilmekden korkuyordum,sonuçda yasal olmayan bir iş kardeşim.
ama işin ucunda çok para vardı.eğer düşüncelerimi gerçekleştirirsem bu işin ucunda çok para akıcaktı..
Sonunda annemin çipleri bitii .Hemen telefona sarıldım ağa bağlı olan tüm bağlantıları kopardım.
ve adama baktım ..Adamın '' internette bir sıkıntı çıktı'' demesini bekliyordum..
adam laptop başında baya bir uğraştı internetin kesildiğini anlamış olmalıki..Ayaka kaltı bana doğru geldi.çok korktum ,ulan dedim '' benim yaptığımı ne çapuk anladı diye ..Meğerse kolduğun arkasında modem varmış onu resetlemeye gelmiş...
''vayyyy mk ,işim baya zor '' dedim kendi kendime .zaten bu işe bu kadar kolay olamazdı..
başka fikirler düşünmem lazımdı.ne yapabilirimdim diye....
Açtım telefonu 0 modemin portuna bağlı hangi telefon ve cihaz varsa logunu tutmaya..
bari o internet sitenin linkini,kulanıcı adı ve şifresini alsam bana yeterdi..o kadar kişiye ağda varki çok log düşüyor ama istediğim ip numarının birşey düşmüyor..Bekle bekle bekleeeeeee.
teyzeninin biri arda abiye seslendi ordan bana 100 tl lik yolla diye..
Fırsat bu fırsat tekrar wifi bağlantılarını kopardım.bu yöntemle son şansımı denemem lazımdı..
Adam internetin kesildiğin halen farkında değildi.taaki kadın çip gelmedi diyene kadar.adam kadına döndü ve internete bir sıkıntı var abla dedi..
ve o an ben devreye girdim..
'' abi bi bakmamı istermisin ..belki bilgisyarından kaynaklanıyordur '' dedim.. yavaş yavaş adamın yanına uzandım..
adam yana çekilde bir bak bakalım dedi.
Adamın gözü üstümdeyken hiç bir bok yiyemeceğimi anladım.bir kaç saniye bile olsa onu uzaklaştırmam gerekiyordu.Aklımdan o an, o kadar şey geçiyordu ki.

PCde ne antivirüs programı yoktu..bu benim için bir handikaptı..işimi zorlaştıracak bir durum yoktu nerdeys..
'' abi dedim bilgisayarın fişini bi çıkarıp takarmısın'' adam uzanır uzanmaz.Şansda yanımdaydı ki kablolar birbirine girmiş bir haldeydi..
notpadden kendi kodlarım ile pc trojen koydum..ve gizledim.o trojen bana ekran görüntüsü ve log göndericekti..
telefondan programı kapatıp .tekrar internete bağlanmasını sağladım..ve bana beklemek kalıyordu..
Annemde mazlum mazlum oturmuş oyun oynuyor.300 gitmiş 1000 gitmiş umrunda değil..
ama benim umrumdaydı.ona büyük bir miktar kazandırıp bu illeti bırakmasına vesile olacağımı düşünüyordum..
Ertesi gün tekrar gittiik annemle ,geceden o kadar bilgi vardı ki ellerimde..girdikleri site kimlerle konuştukları şifreleri,polis konuşmaları,yaptıkları çalmalar çırpmalar vb..
Onları görünce ister istemez korkmadım değil çünkü işin ucu her şeye gidecek bir işti..
Bir ara vazgeçtim gibi oldu ama o kadar emek ve çaba boşuna gitmemeliydi.ve yapmam lazımdı.
Annemle oynarken ,annemin kullağına usulca yaklaşıp '' anne bende 1 kere oynayayım mi '' dedim.
annem '' olur,ama fazla açma '' dedi.
50 tl ile başladım 10 tur felan döndüm,telefonu açtım ve hesabına bağlandım.10 masa vardı ama hangi masa benimdi bilemedim.50 tl nin bitirmeye uğraştım .çünkü bana önümü açacak son 1 adım lazımdı..bitirdikten sonra 50 tl lik bir çip daha isteyecektim..Ve onun bağlanmasını sağlayacaktım.hangi masaya çip atığını o an görecektim..50 tl bitii adama döndüm '' abi bir 50 daha göndeirimisin'' dedim.
baktım annem orda ''oğlum 50 tl yeter ''demezmi..çıldırdırdım ,olaya ramak kalmışken.
Ben cebimden vericem dedim anneme,Tabi annem hemen hayhay ..ben veriyorum yaaa..
NEYSE adam yolladı ve telefona sarıldım hemen hangi masaya göndermiş diye..
VE MUTLU SON ,numaram 9 du :woott:woott:woott:woott
elim ayağım birbirine girdi.hesabına tekrar girdim masa numarama tıkladım ve ne kadar çip göndemem istersiniz diye bir uyarı geldi.1000-2000-3000-5000-10.000-20.000 diye gidiyor..
ben direk 8000 çip seçtim yani 200 tl değerinde,gönderdim.
ve hesabıma gelmişti.bende de 2000 ene yakın vardı oldumu 10000 çip .anneme döndüm
'' annem 10.000 çip ne kadar ediyor '' dedim.kalkmam lazımdı,çünki fazla bunu kimsye çaktırmadan bu olayı belki herzaman yapabilrdim .günde 100 tl bile alsam yeterdi çünki.fazla alam dikkatleri üstüme çekecekti.
ANNEM:'' vayy ,oğluma bak hele ,bana gönder ben oyniyim sen kalk gitii istersen'' demez mi
yeminle kaşıkla ağzına vurasım geldi..
''yok anne ben paramı alır giderim seninkinidi ödiyicem.acil kalkalım.''dedim
yavaş yavaş uzuyoruz.Kasaya gelince gerçekten güzel bir iş başadığımı o an anladım.500 tl ile çıktık gitiik.dışarda annemle yemekde ısmarladım..ne güzel istanbul dimi :puah
Böyle kötü bir dünyada düzgün yaşamadıkdan sonra,çalışmanın ve milletin derdini çekmenin hiç bir anlamı yok..
bu dünyada hep kötüler(zekiler) kazanır,iyiler(aptallar) kaybeder.
Şimdi ne mi yapıyorsun der gibisniz..halen aynı yolla ,azar azar bankaya para biriktiyorum..
Annem gibi kumarcı oldum ama kaybetmeyenlerdenim.

(çok uzun oldu biliyorum ama okuyup derdime ve hayatım bir parçasına ortak etmiş oldum.İçinizde birşeyleri biryere kadar saklarsınız.)

Son düzenleme:

FRDCODER

Üye
31 Ağu 2014
85
0
daha çok anlatmak istiyor insan ama sıkmadan en kısa ve öz bu kadar oldu.
inşallah başka bir günde,diğer anılarımıda yazma fırsatım olursa paylaşırım.

srelenka

Katılımcı Üye
24 Tem 2014
855
0
reis çok güzel akıcı bir anı olmuş annen oyun salonuna gidipmi oynuordu onu tam anlayamdim ama işin neticesinden kumar hiç iyi bişey deil ailede huzurda kalmaz hem dini açıdan bakacak olursak haramdır bide kumarı üstüne bir bayan oynuorsa bence çok yanlışş bişey hiç anneni uyarmayı denedinmi ?

FRDCODER

Üye
31 Ağu 2014
85
0
reis çok güzel akıcı bir anı olmuş annen oyun salonuna gidipmi oynuordu onu tam anlayamdim ama işin neticesinden kumar hiç iyi bişey deil ailede huzurda kalmaz hem dini açıdan bakacak olursak haramdır bide kumarı üstüne bir bayan oynuorsa bence çok yanlışş bişey hiç anneni uyarmayı denedinmi ?

Yok ya kac kez dedik laf dinlemiyorki..kazandıkça bide dahada bağlanıyor onu fark ettim.Suan ailemizde vur sikinti yok kumar yüzünden ne kadar desiysek can sikintisindan gidiyorum diyor.arkadaslarida orda takiliyor yaa, binevi arkadaslarida buna etken

Z3R0D4Y

Katılımcı Üye
25 Eki 2015
447
0
daha çok anlatmak istiyor insan ama sıkmadan en kısa ve öz bu kadar oldu.
inşallah başka bir günde,diğer anılarımıda yazma fırsatım olursa paylaşırım.

Güzel Hikaye Kafamda Canlandırdım :D

Ama Direk Network'e Sızıp Ordan Ana Pc Girebilirdin :D Kısa Yol. Armitage Mode:ON Yani :trl

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
Cehennemde başarılar :).
Ayrıca bana veya bu forumdaki diğer birçok iyi kişiye "aptal" sıfatını uygun gördüğün için de teşekkürler.
Moderatörler ilgilenir birazdan...

Raslan47

Katılımcı Üye
3 Eki 2015
434
0
Nereye
Bence o kazandığın paraları yak.Çünkü hepsi haramdır.Neden?
1-KUMAR
Kumarın her türlüsü haramdır.
2-ÇALINTI
Sistemi hackleyip kendine para basman o yerin sahibinden çalmış olduğun anlamına gelir.Bu da haramdır.
Sonuç-Bol bol tövbe istiğfar

srelenka

Katılımcı Üye
24 Tem 2014
855
0
Yok ya kac kez dedik laf dinlemiyorki..kazandıkça bide dahada bağlanıyor onu fark ettim.Suan ailemizde vur sikinti yok kumar yüzünden ne kadar desiysek can sikintisindan gidiyorum diyor.arkadaslarida orda takiliyor yaa, binevi arkadaslarida buna etken

reis bence daha fazla çip verirsen ona daha fazla bağlanır adamdaki para akışını bide çip satın almalarını kapatırsan bence bırakır bi süreden sonra

lostdinar

Uzman üye
24 Eki 2015
1,143
0
I was lost
size komik gelicek ama olayı şöyle anlatmak isterim;
Benim annem felaket kumar oynar,günde 1 kez kesinlikle gider.bu bilfdiğiniz poker felan değil ha yanlış anlamayın,bu pc ile oynanan slot game ler varya ondan..
ben işden her geldiğimde misafirleriyle salonda hep konuşurlar işde .o kazanmış bu kazanmış ,bu gün böyle kaybettim ,şöyle kazandım diye.Ben ilk zamanlar pek takmazdım.ulan annemizde kumarcı felan oldu geleceğimiz karanlık diye düşünürdüm..
günde 300-500 kumara verir yani..sağolsun peder kazanıyor nasıl olsa ,annemizde bu düşünceyle çok para veriyor..Peder ayıpdır söylemesi lıgt erkek olunca anneme laf kavgasından öteye gidemiyor..
Geçenlerde yine işden geliyorum.mutfakda yine toplanmışlar konuşuyorlar işte bu gün böyle kazandım felan..
ben yemeğimi aldım oturdum bunları bir yandan dinliyorum ,bir yandan yemek yiyorum..
saniye teyzem var üst komşumuz anlatıyor işte ,''ben 50 tl verdim 1000 cip açdırdım,saniyede bitii.tekrar açtıdım100 tl lik oda saniyede bitii.''
Aga anlattıçca.benim içim gidiyor günde 100 tl nedir ya benim günlüğüm zaten 70 tl .bunlar saniyede 100 veriyorlar saçma sapan oyunlara..
artık dayanamadım girdim lafa ''ya saniye teyze bu oyundan ne zevk alıyorsunuz..gidin alışveriş yapın eve ekmek alın daha iyi değil mi '' dedim.
oooooo demez olaydım.demedik laf yemedik..
benim aklıma şeytanlıkar geliyordu..yav annemin böyle hergün para kaybetmesine göz yumak istemiyordum..
Annemde o gün dedim ki '' anne yarın beni de ***ürsene o oyun salonuna ,yarın izinliyim beraber gezmiş tozmuş oluruz '' diye
Annem tamam dedi..
Sabah gitii orya ben köşede oturum izliyorum bakalım ne oluyor ..
annem 1 satte 100 tl kaybetti.''100 daha açarmısın arda'' dedi adama ..
adam orda gözüm çarptı bu slot game için para akışı nasıl yapılıyor diye düşünüyordum.adam gözlemledim bakalım ne yapıcak diye..
laptopdan bir site girip ordan açık masalara çip gönderiyordu..bunu defalarca kez tüm masalar için yapıyordu..
Birden aklıkma bir fikir düştü,bu adamın laptopdan hangi site kulandığını öğrensem .ordan o sitedeki hesabını ele geçirsem bende istediğim kişiye çip atardım..
Yapmam gereken o pc trojen atmaktı.ve gerisi ip söküğü gibi gelicekti.
3 GÜN BUNU düşündüm acaba nasıl bir şey yapsam diye 3 gün düşündüm.
Ve bir çok fikir ggeldi ama 1 tanesi aklıma yattı..
Plan şöyle idi..Ben salona giitiiğimden adamı tek yakalıyıcaktım ve internet bağlantısıyla oynayacaktım ,bende yardım istemesini bekleyecektim bekleycektim..
ilk gün yine annemle gitiim deneme amaçlı bakalım plan nasıl yürütebilirim diye..
Telfon programı olan network ...(adını tam söylemek istemiyorum.Bilen bilir zaten) kulanıcaktım o olmazsa dsploit araya sokcaktım..Ne işe yaradığını biliyorsunuz,anlatmama gerek yok ama iş bunlarla bitmiyor.Daha sı var.
Annem slot game denen kumar oyunlarını oynarken ben aklımda planları nasıl yapıcak o bilgisayarı ele geçirme düşüncesindeydim..Annemin çiplerini bitmesini bekledim.biticek ki ,
BENİM planım start alıcaktı.o anlar hiç geçmek bilmedi .elim ayağım öyle titriyordu ki
fark edilmekden korkuyordum,sonuçda yasal olmayan bir iş kardeşim.
ama işin ucunda çok para vardı.eğer düşüncelerimi gerçekleştirirsem bu işin ucunda çok para akıcaktı..
Sonunda annemin çipleri bitii .Hemen telefona sarıldım ağa bağlı olan tüm bağlantıları kopardım.
ve adama baktım ..Adamın '' internette bir sıkıntı çıktı'' demesini bekliyordum..
adam laptop başında baya bir uğraştı internetin kesildiğini anlamış olmalıki..Ayaka kaltı bana doğru geldi.çok korktum ,ulan dedim '' benim yaptığımı ne çapuk anladı diye ..Meğerse kolduğun arkasında modem varmış onu resetlemeye gelmiş...
''vayyyy mk ,işim baya zor '' dedim kendi kendime .zaten bu işe bu kadar kolay olamazdı..
başka fikirler düşünmem lazımdı.ne yapabilirimdim diye....
Açtım telefonu 0 modemin portuna bağlı hangi telefon ve cihaz varsa logunu tutmaya..
bari o internet sitenin linkini,kulanıcı adı ve şifresini alsam bana yeterdi..o kadar kişiye ağada varki çok log düşüyor ama istediğim ip numarının birşey düşmüyor..Bekle bekle bekleeeeeee.
teyeninin birinin seslendi ordan bana 100 tl lik yolla diye..
Fırsat bu fırsat tekrar wifi bağlantılarını kopardım.bu yöntemle son şansımı denemem lazımdı..
Adam internetin kesildiğin halen farkında değildi.taaki kadın çip gelmedi diyene kadar.adam kadına internete bir sıkıntı var abla dedi..
ve o an ben devreye girdim..
'' abi bi bakmamı istermisin ..belki bilgisyarından kaynaklanıyordur '' dedim.. yavaş yavaş adama uzandım..
adam yana çekilde bir bak bakalım dedi.
Adamın gözü üstümdeyken hiç bir bok yiyemeceğimi anladım.bir kaç saniye bile olsa onu uzaklaştırmam gerekiyordu.Aklımdan o an, o kadar şey geçiyordu ki.

PCde ne antivirüs programı yoktu..bu benim için bir handikaptı..işimi zorlaştıracak bir durum yoktu nerdeys..
'' abi dedim bilgisayarın fişini bi çıkarıp takarmısın'' adam uzanır uzanmaz.Şansda yanımdaydı ki kablolar birbirine girmiş bir haldeydi..
notpadden bir kaç kodla ile pc trojen koydum..ve gizledim.o trojen bana ekran görüntüsü ve log göndericekti..
telefondan programı kapatıp .tekrar internete bağlanmasını sağladım..ve bana beklemek kalıyordu..
Annemde mazlum mazlum oturmuş oyun oynuyor.300 gitmiş 1000 gitmiş umrunda değil..
ama benim umrumdaydı.ona büyük bir miktar kazandırıp bu illeti bırakmasına vesile olucağımı düşünüyordum..
Ertesi gün tekrar gittiik annemle ,geceden o kadar bilgi vardı ki ellerimde..girdikleri site kimlerle konuştukları şifreleri,polis konuşmaları,yaptıkları çalmalar çırmalar vb..
Onları görünce ister istemez korkmadım değil çünki işin ucu her boka gidicek bir işdi..
Bir ara vazgeçtim gibi oldu ama o kadar emek ve çapa boşuna gitmemeliydi.ve yapmam lazımdı.
Annemle oynarken ,annemin kullağına usulca yaklaşıp '' anne bende 1 kere oyniyim mi '' dedim.
annem '' olur,ama fazla açma '' dedi.
50 tl ile başladım 10 tur felan döndüm,telefonu açtım ve hesabına bağlandım.10 masa vardı ama hangi masa benimdi bilemedim.50 tl nin bitirmeye uğraştım .çünki bana önümü açacak son 1 adım lazımdı..bitirdikten sonra 50 tl lik bir çip daha isteyecektim..Ve onun bağlanmasını sağlayacaktım.hangi masaya çip atığını o an görecektim..50 tl bitii adama döndüm '' abi bir 50 daha göndeirimisin'' dedim.
baktım annem orda ''oğlum 50 tl yeter ''demezmi..çıldırdırdım ,olaya ramak kalmışken.
Ben cebimden vericem dedim anneme,Tabi annem hemen hayhay ..ben veriyorum yaaa..
NEYSE adam yolladı ve telefona sarıldım hemen hangi masaya göndermiş diye..
VE MUTLU SON ,numaram 9 du :woott:woott:woott:woott
elim ayağım birbirine girdi.hesabına tekrar girdim masa numarama tıkladım ve ne kadar çip göndemem istersiniz diye bir uyarı geldi.1000-2000-3000-5000-10.000-20.000 diye gidiyor..
ben direk 8000 çip seçtim yani 200 tl değerinde,gönderdim.
ve hesabıma gelmişti.bende de 2000 ene yakın vardı oldumu 10000 çip .anneme döndüm
'' annem 10.000 çip ne kadar ediyor '' dedim.kalkmam lazımdı,çünki fazla bunu kimsye çaktırmadan bu olayı belki herzaman yapabilrdim .günde 100 tl bile alsam yeterdi çünki.fazla alam dikkatleri üstüme çekecekti.
ANNEM:'' vayy ,oğluma bak hele ,bana gönder ben oyniyim sen kalk gitii istersen'' demez mi
yeminle kaşıkla ağzına vurasım geldi..
''yok anne ben paramı alır giderim seninkinidi ödiyicem.acil kalkalım.''dedim
yavaş yavaş uzuyoruz.Kasaya gelince gerçekten güzel bir iş başadığımı o an anladım.500 tl ile çıktık gitiik.dışarda annemle yemekde ısmarladım..ne güzel istanbul dimi :puah
Böyle boktan bir dünyada düzgün yaşamadıkdan sonra,çalışmanın ve milletin derdini çekmenin hiç bir anlamı yok..
bu dünyada hep kötüler(zekiler) kazanır,iyiler(aptallar) kaybeder.
Şimdi ne mi yapıyorsun der gibisniz..halen aynı yolla ,azar azar bankaya para biriktiyorum..
Annem gibi kumarcı oldum ama kaybetmeyenlerdenim.

(çok uzun oldu biliyorum ama okuyup derdime ve hayatım bir parçasına ortak etmiş oldum.İçinizde birşeyleri biryere kadar saklarsınız.)
10 numara olmuş

WaRTeRa

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
255
0
Tam ArKaNda
kardeş (ismini bilmediğimden) sana 2 sorum var :
1.ordakiler harbi anlamadımı ,yani orda para(çipvs..) kontrolu yokmu hani marketler kapanmadan ürün kontrolu yaparlarya onun gibi bişey
2.kumarhane yasak değilmiydi
not : hepsini kahkaha atarak okudum ama bir yanımdan da böyle bir anı yaşadığın için üzgünüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.