kurana göre kısas bağlamında hack yapmak günahmıdır???

muhammet484

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
323
0
arkadaşlar ben çok hesap ve site çaldım ama hiçbirini zevk için yapmadım hepsinde de kısas ayetlerine dayanarak yaptım ama yinede şüpheleniyorum sizce bunlar günah olurmu?

site hack e gelince o da rusya çin gibi kardeşlerimize saldıran devlet siteleri bunlar da kısasa girermi?
:RpS_unsure:

BYEmre42

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
912
0
Konya-Bozkır
rusya çin gibi devlet sitelerinden bişey olmaz.ayrıca islama ters düşen hertürlü siteyi hackleyebilrisin.bunda günah olmaz.milletin ahlakını bozan bi facebook mu gördün direk hackle hackleyebiliyosan..islama ters düşen herşeyle mücadele etmek cihaddır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.