KURANI KERİM ELİF BA

SaHMeRaN BeY

Yeni üye
9 Ağu 2023
12
17
Germany
67kjdtn.JPG

KURANI KERİM ELİF BA (KURAN ALFABESİ) İLE KURANI KERİM ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Es Selamun Aleyküm Kıymetli Kardeşlerim Abilerim Dostlarım
Mümin Kardeşlerimin ve Kuranı Kerim Öğrenmek İsteyen Dostlarım İçin Böyle Bir Script Paylaşmak İstedim Umarım Faydalı Olur.

NOT_1: Script Tamamen Ücretsizdir Para Talep Edenlere İtibar Etmeyiniz, Scripti Heryerde Paylaşabilirsiniz. ( Ben Sizinle Siz Başkasıyla Bilgi Paylaştıkça Artar ve Her Bir Kuran Öğrenen ve Öğreten İçin Hepimiz Sevap Kazanırız İnşaAllah )

ÖZELLİKLER:
Kısa Bir Şekilde Anlatmak Gerekir İse Aşağıdaki Özellikler Bulunmaktadır, Demo Linkini Bırakıyorum Zaten Kontrol Edersiniz.
1-) Arama Motoru
2-) Sesli Okuma Öğrenme Harfleri Tanıma
3-) Kalem Silgi ile Kaldığınız Yerleri Çizme

KURULUM:
Direkt Sunucunuza Yükleyin, Zip'ten Çıkarın. Ve Sitenize Girin Kurulum Tamamlanmış Olacaktır.

DEMO LİNKİ: Tıkla

İNDİRME LİNKİ: Tıkla

VİRÜS TOTAL: Tıkla

Son düzenleme:

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,447
1,024
Arkana bak
67kjdtn.JPG

Mümin Kardeşlerimin ve Kuranı Kerim Öğrenmek İsteyen Dostlarım İçin Böyle Bir Script Paylaşmak İstedim Umarım Faydalı Olur.

NOT_1: Script Tamamen Ücretsizdir Para Talep Edenlere İtibar Etmeyiniz, Scripti Heryerde Paylaşabilirsiniz. ( Ben Sizinle Siz Başkasıyla Bilgi Paylaştıkça Artar ve Her Bir Kuran Öğrenen ve Öğreten İçin Hepimiz Sevap Kazanırız İnşaAllah )

ÖZELLİKLER:
Kısa Bir Şekilde Anlatmak Gerekir İse Aşağıdaki Özellikler Bulunmaktadır, Demo Linkini Bırakıyorum Zaten Kontrol Edersiniz.
1-) Arama Motoru

KURULUM:
Direkt Sunucunuza Yükleyin, Zip'ten Çıkarın. Ve Sitenize Girin Kurulum Tamamlanmış Olacaktır.

Eline emeğine sağlık 🌹

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460
67kjdtn.JPG

ÖZELLİKLER:
1-) Arama Motoru

KURULUM:

eline saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.