Kurbana URLyi normal şekilde atmak?

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
Öncelikle ne amaçla hazırladığını da yazsaydın daha iyi olurdu, ama kali linux toollar ile yaptıysan normal veya ücretsiz sitelerden yaptıysan yine normal istersen link kısaltabilirsin ama tavsiyem daha profesiyonel yollardan ilerlemen onlarda tabi ücretsiz değil ama uygun, araştırıp bulabilirsin

Gitaristali

Yeni üye
2 Ara 2020
24
3
Öncelikle ne amaçla hazırladığını da yazsaydın daha iyi olurdu, ama kali linux toollar ile yaptıysan normal veya ücretsiz sitelerden yaptıysan yine normal istersen link kısaltabilirsin ama tavsiyem daha profesiyonel yollardan ilerlemen onlarda tabi ücretsiz değil ama uygun, araştırıp bulabilirsin
Bu sistem nasil çalışıyor ogrenmek amacli kendimde test etmistim. Yeni başladigim için pek bilmiyorum. Termux u siteniz de tanidim ufak ufak basladim. Daha profesyonel araclara zamanla yonelirim muhakkak. Teşekkürler :)

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
20210626 203401 Nasil karsi tarafa duzgun bir biçimde iletebilirim?
Göndermeye çalıştığın url senin yerel sunucunda çalışır sadece. Test amaçlı kullanım gibi düşün. Başkasına gönderdiğinde, senin gördüğünü göremez. Eğer termuxtan yapıyorsan ngrok ile birlikte url oluşturmayı araştır. Forum içerisinde bu konuları bulabilirsin.

'Türk

Moderasyon Tim Direktör Yrd.
5 May 2020
2,438
1,520
K E R K Ü K
Merhaba verdiğim konuya göz atabilirsiniz,
pc kapandıktan sonrada çalışıyor, geçen gün deneyeyim dedim hala çalışıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.