Kurduğum Squid Proxy Server İfşa Oldu Ne Yapmalıyım

brhmstn

Katılımcı Üye
6 Mar 2008
463
0
Kırıkkale
arubacloud dan ubuntu vps kiraladım 1 euro ya. squid proxy server kurdum fakat bugün çok yavaşladı sonra access loglara baktım ki uçuyor. ve araştırdım çoğu proxy sitesinde benim proxy adresim verilmiş nasıl olduğunu anlamadım. ben de auth service aktif ettim bilgisayardan rahatlıkla kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabiliyorum ama openvpn configine proxy serveri editlediğimde auth failed veriyor. yapabileceğim başka bir şey vardır umarım. yardımlarınız için teşekkür ederim.

brhmstn

Katılımcı Üye
6 Mar 2008
463
0
Kırıkkale
olm proxy dediğin nedir 2-3 numara bir port xd
bunlar çabuk bulunuyor satın almayın böyle şeyler gözünüzü sevim :D

Sorunu hallettim konu kapanabilir. artık proxy sadece bana çalışıyor. Ayrıca abi işim gereği proxy kullanmak zorundayım. ya alacam bir şekilde ya da paylaşılan proxyleri kullanacam. paylaşılanlar bir süre sonra çok yavaşlıyor. almak en mantıklısı ki sadece proxy almıyorum dediğim gibi vps kiralayıp proxy server kuruyorum. vps de sadece proxy için kullanılmıyor tabii. upload için kullanıyorum. istersem vpn client de kurulabiliyor. ve bunların tamamı hepsi bir arada 1 aylık sınırsız trafik sadece 1 euro. bedavadan biraz pahalı :D

CyroZix

Yeni üye
12 Şub 2016
4
0
Sorunu hallettim konu kapanabilir. artık proxy sadece bana çalışıyor. Ayrıca abi işim gereği proxy kullanmak zorundayım. ya alacam bir şekilde ya da paylaşılan proxyleri kullanacam. paylaşılanlar bir süre sonra çok yavaşlıyor. almak en mantıklısı ki sadece proxy almıyorum dediğim gibi vps kiralayıp proxy server kuruyorum. vps de sadece proxy için kullanılmıyor tabii. upload için kullanıyorum. istersem vpn client de kurulabiliyor. ve bunların tamamı hepsi bir arada 1 aylık sınırsız trafik sadece 1 euro. bedavadan biraz pahalı :D

dostum hangi openvpn config kulanıyosun

squid server kursam bende net ne kadar hızlı oluyo

vps nin lokasyonu nedir cevaplarsan sevinirim :D

brhmstn

Katılımcı Üye
6 Mar 2008
463
0
Kırıkkale
dostum hangi openvpn config kulanıyosun

squid server kursam bende net ne kadar hızlı oluyo

vps nin lokasyonu nedir cevaplarsan sevinirim :D

kardeş vpsye uzak masaüstünden bağlanıp speed test yaptım 250 mbps çıkıyor. lokasyon almanya tcpvpn yada tunvpn ikisinden birini kullanıyorum mobil bağlantıda ping 85 geliyor. indirme hızı da kendi şebeke hızına göre değişir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.