Kurtlar vadisi Mantık Hatası

6 Tem 2013
68
0
önceki bölümde sırbistan kosova sınırındaki koridorda ivan ve ekibi ile çatışan kara en son ona bombalı tuzak kurdu ve bomba patladı ama ivan ve ekibinin ölmüş olması lazım velhasıl 214. bölümde rus baron Rascoln ile beraber karşımıza çıkıyor
Yorum sizin :diablo

Armania

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
979
0
İstanbul
önceki bölümde sırbistan kosova sınırındaki koridorda ivan ve ekibi ile çatışan kara en son ona bombalı tuzak kurdu ve bomba patladı ama ivan ve ekibinin ölmüş olması lazım velhasıl 214. bölümde rus baron Rascoln ile beraber karşımıza çıkıyor
Yorum sizin :diablo

Harbiden haklısın kardeş. Bende sıkı takipcisiyim. Dikkatin için teşekkür verdim. Gerekli yerlerle konustum. Yakında özür mesajını atarlar :D

123_kurt

Üye
2 Kas 2009
97
0
Konya
Karman çorman bi diziye çevirdiler yeni fenomen yapacak adam arıyolar başka bişey değil.Tadı kaçtı açık açık

ALemdar'

Kıdemli Üye
28 Eyl 2013
2,382
3
İstanbul
Ben forumda kurtlar vadisine hasta olan tek kişiyim :)
İzah edeyim ; Rus baron daha geride kalıp mesafeyi ayarladığı için sağ kalmış durumda .
Mantık hatalarını bu bölümdeki heyecan ile izah edecektir KVP sonuçta yönetmen Raci Şaşmaz ../

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
İzah edeyim ; Rus baron daha geride kalıp mesafeyi ayarladığı için sağ kalmış durumda .
Mantık hatalarını bu bölümdeki heyecan ile izah edecektir KVP sonuçta yönetmen Raci Şaşmaz ../

Sana katılıyorum fakat bir noktada yanlışın var. Tek hastası sen değilsin :D

6 Tem 2013
68
0

kardeş benim dediğim bölüm besim ustanın yegeni ve oglunun kurtarıldığı bölüm senin dediklerinin bu konu ile alakası yok ve o baron ve ivanın karayla çatışması bi sonraki bölümde oluyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.