l GonzaLes l İnstagram Panel Kurulum Detaylı Anlatım

kadir4545

Yeni üye
24 Ağu 2017
5
0
user bot arıyorum

arkadaşlar yeni açtıgım ücretli domain siteye elinde akfit olan user bot var ise alıyorum karşılıgında bayi veriyorum mesaj atın konuşalım.

Bondage Shezy

Yeni üye
24 Ağu 2017
48
0
New York
vpn olmadan giremiyon falan sıkıntı ya

ilk kez senden duydum :/ vpn den sadece facebook mavi tik formuna giriyordum yada gri tik ama vpnsiz gire biliyorum ben hostingere ücretli olarak panel falan kuracak kişiler poyraz honsting i kullana bilirler onda her şeye izin var ilk başlarda ücretsizdi sonradan o sitenin de gözü açıldı:RpS_lol:

MorpHeu

Katılımcı Üye
14 May 2016
308
0
ilk kez senden duydum :/ vpn den sadece facebook mavi tik formuna giriyordum yada gri tik ama vpnsiz gire biliyorum ben hostingere ücretli olarak panel falan kuracak kişiler poyraz honsting i kullana bilirler onda her şeye izin var ilk başlarda ücretsizdi sonradan o sitenin de gözü açıldı:RpS_lol:

free hosttan site kurmuştm instagram için vpn olmadan giremiyordn :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.