Laptop alacağım yardım

27 Haz 2012
173
0
Antalya
Selamün aleyküm arkadaşlar. Hayırlı günler öncelikle. 1000-1500 Tl civarında bütçeli bir laptop alacağız. Oyunları kaldırabilecek, internette hızlı gezebileceğim, dizi filmi rahat izleyebileceğim bi bilgisayar düşünüyorum. Fakat donanımlar hakkında pek bilgim yok. Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse çok memnun olurum, teşekkürler..

27 Haz 2012
173
0
Antalya
Oyunları derken mesela hangi oyunları?
Şu an piyasadaki çoğu notebook ile internette hızlı gezebilir,dizi film izleyebilirsiniz ;fakat önemli olan hangi oyunları istediğiniz.

Yani hocam çok hızlı geziyorum ve bazen yavaşlıyor pc'im bunu yaşamak istemiyorum. call of duty filan kaldırsın diyorum. 8-10 yıl gitmeli. ekran kartı filan nasıl olmalı ve nasıl ram artırabilirim. teşekkürler

Regoan

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
420
0
İstanbul
Yani hocam çok hızlı geziyorum ve bazen yavaşlıyor pc'im bunu yaşamak istemiyorum. call of duty filan kaldırsın diyorum. 8-10 yıl gitmeli. ekran kartı filan nasıl olmalı ve nasıl ram artırabilirim. teşekkürler

Ram arttırmak için öncelikle ddr durumunu ve mhz durumunu bilmen lazım ve daha iyi performans istiyorsan dual channel özelliğini araştır.

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Şu an piyasadaki en fazla dayanabilecek bilgisayarlar süper bilgisayarlar.Normal olarak en iyiler En fazla 5 yıl dayanır ondan sonra oyunlari falan kaldirmamaya başlar.Çünkü çok hızlı gelişiyor.Monsterlar tam oyun bilgisayaridir.Onun dışında Dellve Msi oyun bilgisayarlari var ama oyun için aliyorsaniz toplama masaüstü almalisiniz.4000 a canavar toplarsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.