Laptop Alacam karar Veremiyorum

yildizcim

Katılımcı Üye
5 Ara 2008
425
2
Merhaba sevgili THT üyeleri ..

Laptop almayı düşünüyorum 2.000 tl civarı.. ama alırken nelere dikkat etmeliyim tam olarak bilemiyorum .. Isınma sorunu yaşamak istemiyorum .. Hangi marka laptoplara ısınma sıkıntısı az yaşarız (yada hangisinin genelde böyle bir sıkıntısı olabilir) .. alırken nelere dikkat etmeliyim ..

yardımcı olursanız sevinirim ...

Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim .. yetkililer uygun yere taşıyacaklardır. sağolun şimdiden.

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
- Konu yardım merkezine taşınmıştır /
Isınma sorunu genelde HP de olur,bir türlü çözüm getiremediler. Marka olarak önerim Asus - Toshiba- Dell. 2.000 tl ye birçok seçenek bulabilirsin.

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Performans için kısaca MSI ve ASUS.

Ve evet HP'lerde ısınma problemi var onu söyleyim.

Masa üstünde kullanacaksan laptopun altına kitap gibi bir şey koy da biraz havaya kalksın. Hem sen klavyeyi rahat görürsün, hemde laptop daha iyi hava alır.

Thor06

Uzman üye
11 Eki 2013
1,190
0
Hp uzakdur kardeşim sürekli bir kronik arıza olan bir markadır alacagın marka lenova-asus-msı
reklam yasak // Black-Clown

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.