Laptop Dvd Rom Masaustune Takilirmi

Paradoxj9

Üye
21 Ara 2013
235
0
Arkadaslar masaustu bilgisayarimin dvd romu bozuk format atmam lazim elimde laptop var ve dvd rom calisiyor sokup masaustunde kullanabilirmiyim ? Acil formatlamam lazimda.

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul

Daemon Tools Yeni bir sürücü oluşturuyor ve onun içine iso'yu koyuyor. Yani SIKINTI YOK. ;)

tamam ama sonucta o olay donanımsal degıl yazılımsal bır çakallık hdd nın ıcınde bulunan bırsey e adam formatı koydugu zaman hdd yı sıfırladıgında deamon falan hak getire nasıl devam edıcek kuruluma eğer oluyosa enteresan ama aklıma yatmadı

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
tamam ama sonucta o olay donanımsal degıl yazılımsal bır çakallık hdd nın ıcınde bulunan bırsey e adam formatı koydugu zaman hdd yı sıfırladıgında deamon falan hak getire nasıl devam edıcek kuruluma eğer oluyosa enteresan ama aklıma yatmadı

Ya anlamıyorsun yada anlamak istemiyorsun, bak şimdi evet, yazılımsal. Ancak masaüstünden çalıştırıyorsun, bilgisayarı yeniden başlatıp format atmıyorsun! Hem zaten çalıştırdıktan sonra onları kopyalıyor bir yerlere sen orayı boş ver. ;)

Daemon Tools ile o kadar format atmış adamım deli etme beni. :mml

Paradoxj9

Üye
21 Ara 2013
235
0
tamam beyler sakin :D
corvo9394 Daemon Tools kullanmışlığım var fakat ordan hiç format atmadım normal cd ile bi farkı oluyormu yani normal format gibimi biraz acıklarmısın nasıl atabilirim o şekilde

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
tamam beyler sakin :D
corvo9394 Daemon Tools kullanmışlığım var fakat ordan hiç format atmadım normal cd ile bi farkı oluyormu yani normal format gibimi biraz acıklarmısın nasıl atabilirim o şekilde

Yav bak kardeşim şimdi iso'yu Daemon Tools ile çalıştırdığın zaman setup dosyası açılacak o setup dosyasını çalıştırıp devam edeceksin işte. Normal CD'de reset atıp çalıştırıyorsan bunda normal bilgisayar açık iken çalıştıracaksın. ;)

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul

Yav bak kardeşim şimdi iso'yu Daemon Tools ile çalıştırdığın zaman setup dosyası açılacak o setup dosyasını çalıştırıp devam edeceksin işte. Normal CD'de reset atıp çalıştırıyorsan bunda normal bilgisayar açık iken çalıştıracaksın. ;)

benım bıldıgım öyle olunca restore etmış gibi oluyosun tam anlamıyla format sayılmıyo ama yinede öyle dıyosan öyledır ben sasırdım sadece :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.