Laptop İnceleme Hakkında

Tobi

Yeni üye
20 Ağu 2017
45
0
Oyun için istiyorsan kendine sistem topla derim.
Fakat laptop istiyorsan o laptop güzel.Oyun bakımınından da günümüzdeki oyunları(PUBG gibi...)düşük ayarlarda açar.Fiyatına göre özellikleri çöp derim.

GhostBullet

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
698
0
bende yeni laptop aldım 3700 e yazın çalışıp kendi paramla aldım
i7700hq 2.8 ghz max 3.8 ghz
gtx 950m
16gb ram
128gb ssd
1tb harddisk
mat lcd laptop ekranı yansımasız

aşağı yukarı bu özelliklere yakın bişiyler bak 16gb ram deilde 8gb ram düşünebilirsin ileride kendin extra ram takarsın :)

ElRey

Üye
10 Ağu 2015
160
0
Laptop garanti lazım değilse kasa dizmeni öneririm bende laptop alacaktım vazgeçtim kasa dizdim çok da mutluyum ikinci monitör felan da aldım sıvı soğutma felan da koyucam yakın zamanda laptopda böyle modlama şansın yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.