Laptop Tavsiyesi

Byhackednow

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
690
0
Lol,Csgo gibi oyunları oynarken rahatlıkla googlede gezebileceğim, tv izleyebileceğim bir laptop arıyorum. Max 1.600 tl değerinde laptop tavsiye edermisiniz.(2.El olabilir) Ayrıca Lenovo Cihaz Ideapad G500 model. Cihazda intel i5 3230m 2.60 ghz 3. nesil islemci vardir-. 4 gb ddr3 ram. 500 gb sata3 smart hdd. Amd Radeon Hd8570m 2 gb ekran karti var. Ve fiyatı 1000tl 2013-2014 arası çıkmış sanırım ve ozmanlar bu laptopun fiyatı bu civardaymış. Bana çok uygun geldi işimi görürmü hem artan para ile yeni bir ram ve ssdde alınabilir gibi. Beni Tereddüte düşüren işlemcinin intel olup ekran kartının amd olması fikirleri ve önerileri bekliyorum. hangi özelleklerde bir laptop almam gerektiğinide yazarsanız iyi olur

Byhackednow

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
690
0
bana fazla gelir bunlar :(

1600 TL diyosan bence masaüstü topla.
Ben laptopda 2. el almam ama seni bilemem.

Masaüstü kullanabileceğim bir ortam yok, 2. el bana hep daha uygun gelmiştir. Hele şuan daha çok uygun bence. neden dersen dolar eskiden düşükken alınmış bi laptopu adam satıyor hemde aldığından daha az fiyata. Ben bakıyorum normalde piyasa değeri 2 bin tl olan laptopu bin tlye satıyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.