Laptop Usb Port Sorunu

eLysee !

Katılımcı Üye
12 Ara 2010
602
0
KOCAELİ
Arkadaşlar laptopumu başka bir nedenden dolayı bilgisayarcıya verecektim 1-2 ay öncesine kadar vermeden usb portları da çalışmamaya başladı bilgisayarcıya usb portlarında sorun olduğunu ona da bakılması gerektiğini söyledim her neyse 1 hafta sonra bilgisayarı aldım usb portlarını sordum içindeki kabloları çıkardım taktım oldu dedi baktım cidden düzelmiş çalışıyor aradan bi 10 gün geçti aynı sorun tekrar ortaya çıktı.Mouse takıyorum her oynatmamda usb sesi geliyor ve mouseden başka flash bellek vs okumuyor sadece mouse okuyor o da her oynatmamda gidip geliyor..Sorun ne olabilir virüs mü yada chipsetlerde mi sorun var ? Aygıt yöneticisi bios vb oralarda sorun yok onlara baktım tek tek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.