Laptop'a çay döktüm

26 Eyl 2012
87
0
s.a.
Laptop'uma çay döktüm, sonucunda ekran yatay oldu ve klavyem çalışmadı, bilgisayarı kapatıp açtım klavye normale döndü ekran düzelmemişti, onuda görünüm ayarlarından eski haline getirdim, şuan her şey normal görünüyor, ilerde teknik bir arıza ihtimali nedir?

Coperman

Kıdemli Üye
19 Ocak 2012
2,142
1
Ankara
s.a.
Laptop'uma çay döktüm, sonucunda ekran yatay oldu ve klavyem çalışmadı, bilgisayarı kapatıp açtım klavye normale döndü ekran düzelmemişti, onuda görünüm ayarlarından eski haline getirdim, şuan her şey normal görünüyor, ilerde teknik bir arıza ihtimali nedir?

dostum laptopa dikkat et.yine iyi kurtulmuşsun.bazen klavye bozulur ve hiç çalışmaz.o zaman kötü olur senin için.aksaklık çıkacağını sanmıyorum.aynı olay tekrarlanırsa laptop'u kurtaramama ihtimalin yükselir.

Leaderrda

Uzman üye
5 Kas 2011
1,850
0
Bilgisayarını ters bir şekilde bırak birde fön makinesinin sogutma tarafıyla onu biraz sogutmaya çalış çok ucuz kurtulmuşsun benimde çay dökülmüştü klavye değişti

26 Eyl 2012
87
0
hepinize teşekkürler, oksitlenme yapacak kadar döküldüğünü sanmıyorum şimdilik bakıma gerek yok diye düşünüyorum her şey yerli yerinde bu yazıyı laptoptan yazıyorum, yalnız birde şu var, laptopun garantisi var, eğer ilerde bir bozukluk çıkarsa firma kabul eder değil m?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.